Haftalık Keşifler Kategorisi Nedir?

Haftalık Keşifler

Written by:

Hayat kısa, günler geçiyor. Geçen günler ise keşfedemediğimiz pek çok güzelliği de beraberinde  götürüyor. Hele  ki her şeyin hızlı aktığı; bir gün konuştuğumuzu ertesi gün unuttuğumuz şu günlerde  güzellikleri yakalayabilmek düz duvara tırmanmak kadar zor. Gündem hızlı; sanki elde tutulamayan bir kor.

İşte bu noktada; kendi penceresinden keşfettiklerini paylaşanların önemli bir amme hizmeti yaptığını düşünerek; toplu önerilerin olduğu yazıları beğenerek takip ettiğimi gördüm. Seyredecek bir film bir belgesel aradığımda zevkine güvendiğim yazarların listesini kurcaladım. Önerdikleri şarkıların; videoların beni geliştirdiğinin farkına vardım. Keşke bunları düzenli bir şekilde devam ettirseler diye hayıflandım. İşte haftalık keşifler yazı dizisi bu dayanak noktasına bağlı olarak ortaya çıkmıştır. Niyetim hafta içerisinde ağıma takılan güzellikleri paylaşıp; öncelikle kendi arşivime almaktır.

Her pazar sabahı yayınlamayı planladığım o haftanın keşifleri yazısını şimdilik 4 hafta boyunca devam ettirmeyi düşünüyorum. İlgilenen olur, faydalı bulunursa devam ettirmektir en büyük düşüm. Umarım beğenirsiniz.30 Temmuz- 5 Ağustos arası haftalık keşifler yazısı şu linktedir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: