2018 Kore Dizileri Önerileri-Yeni Başlayacak Kore Dizileri Rehberi

Öneriler

Written by:

2018 yılında farklı türlerden pek çok sayıda Kore dizisi yayınlanmaya başladı.İşte bu dizi karmaşasında peki ama hangi kore dizisi daha güzel; hangi dizi tam benim aradığıma göre sorularını soruyorsanız; hazırladığım bu liste tam da ihtiyacınızı karşılayacak türden. Gelecek günlerde yayın hayatına başlayacak diziler ile seyretmeye başladığım dizilerin detaylı yorumlarını yazdığım yazıları aşağıda bulabilirsiniz. 2018’in en iyi kore dizileri ile ilgili yaptığım küçük bir anket ise şuradadır. Diziler yayınlanmaya başladıkça güncel tutacağım 2018 güney kore dizilerinin yer aldığı bu listede, umarım aradığınızı  bulursunuz.

 

Seyretmeye Başladığım Diziler

1.Rich Family’s Son

Rich Family’s Son 25 Martta yayın hayatına başlayan 100 bölümlük bir aile dizisi. Yüz bölüm olması sizi korkutmasın bölüm uzunlukları yarım saate olarak ayarlanmış. Bu yüzden dizimizin 50 bölüm olduğunu söyleyebiliriz. Rich Family’s Son konusu itibariyle iki kalabalık ailenin hikayelerini ele alıyor. Detaylar ise  şu yazımda.

 

2.Come And Hug Me

16 Mayısda yayın hayatına başlayan dizi; Jang Ki Young’un ilk başrolü olduğundan merak uyandırıyor. Dizi ile ilgili detaylara şu yazımdan ulaşabilirsiniz.

 

3. Lawless Lawyer

12 Mayısda yayın hayatına başlayan  dizimiz; hukuk alanında aksiyon dolu sahneleri ile farklılık yaratacak gibi duruyor. Lee Jon Gi’nin  başrolde olması da cabası.Dizi ile ilgili detaylara şu yazımdan ulaşabilirsiniz.

 

4.Sketch

Sketch,  aksiyon ve gizemin bir arada yer alacağı yeni Bi Rain dizisi.  Fantastik ögelerin de bulunduğu Sketch konusu itibariyle, geleceği öngörürebilme yeteneği olan bir dedektifin etrafında gelişen olayları anlatmaya çalışacak. While You were Sleepping tadında olacağa benzeyen yapımın fragmanları türü seven Koreseverleri heyecanlandırmışa benziyor. Detaylara şu yazımdan ulaşabilirsiniz.

 

5.Life On Mars

9 Haziranda yayın hayatına başlayan Life On Mars dizisi, fantastik, gizem ve polisiye türlerinde aynı adla 2006 yılında yayınlanmış olan BBC dizisinin uyarlaması. Zaman yolculuğu temalı dizimiz ana karakterimizin bir kaza geçirmesi sonucu kendini birden 1988 yılında bulmasını konu ediniyor. Detaylı bilgi şu yazımdadır.

 

6.Wof Love 

Wof Love 7 mayısda yayın hayatına başlayan, bol bol lezzetli yemeklerin yapımını seyredebileceğimiz romantik komedi türünde bir Kore Dizisi. Yarım saatlik uzunlukta 40 bölüm olması planlanan dizi, gerek oyuncuları ile gerek ise senaristi ile 2018’in iddialı Kore dizilerinden biri olacağı izlenimini veriyor. Dizi ile ilgili detaylar şu yazımdadır.

 

7.Partners For Justice  

14 Mayısta yayın hayatına başlayan Partners For Justice  isimli dizimiz, adından da anlaşıldığı gibi adalet için güçlerini birleştiren bir savcı ve adli tıp doktorunun hikayelerini konu ediniyor. Gizemli cinayet davalarını çözmek için işbirliği içinde olan ikilimizi ise; zorlu davaların beklediği anlaşılıyor. Her temasın mutlak bir iz oluşturduğu mottosunu güden ekibimiz  mükemmel bir tezgah  kurarak paçayı kurtardıklarını  düşünen her katili yakalamak için iş başında. Dizinin detaylarına şu yazıdan ulaşabilirsiniz.

 

8.The Undateables 

23 Mayısta yayın hayatına başlayan The Undateables  32 bölüm olması planlanan kadın-erkek ilişkileri üzerine kurulu 2018 yapımı Kore dizilerimizden. The Undateables  kadın ve erkek tabiatının farklı olduğunu öne sürerek; bu farklılıkları ilişkiler düzeyinde  eğlenceli bir şekilde seyirciye aktarmayı planlıyor. Dizi ile ilgili detaylar şu yazımdadır.

 

9. Miss Hammurabi

21 Mayısta yayın hayatına başlayan Miss Hammurabi hukuk temalı 2018 Kore dizilerinden. Bu sene de adalet konusu üzerine pek çok dizi seyredeceğimizin göstergesi. Bu kez diğer yapımlardan farklı olarak Miss Hammurabi bize savcı ve avukatlar yerine  hakimlerin gözünden hukuk düzenine tanıklık etmeyi vaadediyor. Aynı adlı romandan uyarlama olan dizimiz, mesleğinin başında olan üç genç hakimin karşılaştıkları olayları konu ediniyor.Detaylar şu yazımdadır.

 

10.Secret Mother

12 Mayısta yayın hayatına başlayan Secret Mother dram ve gizem kategorisinde yer alan yeni Kore dizilerinden. Sıradan bir ailenin merak uyandıran sırlarını konu edinen Secret Mother dizisinin yarım saatlik 40 bölümden oluşması planlanıyor. Secret Mother  dizisinin merkezinde  kızının ölümünden sonra zorlanarak hayata devam etmeye çalışan bir anne yer alıyor. Dizi ile ilgili detaylar şu yazımdadır.

 

11.Are You Human?

4 Haziranda yayın hayatına başlayan Are You Human? yeni nesil robot   temalı Kore dizilerinden. Are You Human? konusuna bakacak olursak; yapay zeka alanında ünlü bilim insanlarından olan Kim Sung-Ryoung oğlu ve eşi ile mutlu bir yaşam sürerken; eşinin ani ölümü ile birlikte bir anda oğlu da elinden alınır. Oğlu Nam Shin’in yokluğuna dayanamayan annemiz yeteneklerini kullanarak ; oğluna tıpatıp benzeyen insansı bir robot üretir. Gerçek oğlunun bir kaza sonucu komaya  girmesi sonucunda ise, robot Nam shin; gerçek hayattaki Nam Shin’in yerini alacaktır. Dizi ile ilgili detaylara şu yazımdan ulaşabilirsiniz.

 

12.Goodbye to Goodbye 

Goodbye to Goodbye 26 Mayısta yayın hayatına başlayıp; yarım saatlik parçalarla 40 bölüm olması planlanan romantik; dram türünde yepyeni Kore dizimiz. ‘Yibyuli Ddeonatda’ isimli webtoondan uyarlanan yapımının kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan iki kadının hikayesine odaklandığı görülüyor. Birbirinden habersiz iki kadının kaderin cilvesiyle biraraya gelmesi; ikisinin de hayatlarını tamamen değiştiriyor. Dizi ile ilgili detaylar şu yazımdadır.

 

13. Mistresses

28 Nisanda yayın hayatına başlayan dizi; aynı adla yayınlanan BBC versiyonu uyarlaması. Karmaşık ilişkiler, aldatma gibi konular etrafında dönen dizi bir cinayete bulaşan dört arkadaşın bu durumdan kendilerini nasıl kurtarmaya çalıştıklarını anlatmaya çalışıyor. Uyarlama olması sebebiyle; tipik Kore dizilerinden farklı olarak cesur sahnelerin oldukça fazla olduğu Mistresses dizisini  hiç sevemedim. Sadece ilk bölümü seyretmeme rağmen devam etmeyi düşünmüyorum. Kimin elinin  kimin cebinde olduğunu merak etsem Amerika dizileri seyretmeyi tercih ederim. Benim gibi bu tip özgür; yüzeysel ilişkilerden hoşlanmayan biriyseniz; diziye hiç başlamamanızı öneririm.

 

14.Your House Helper

4 Temmuzda yayın hayatına başlayan Your House Helper yarım saatlik bölümler halinde  yayınlanıp 32 bölümde tamamlanması planlanan 2018 Kore dizilerinden. Dangshinui House Helper adlı webtoondan uyarlanacak olan yapım, evlere yardımcı olarak çalışmaya giden gizemli bir adamın hikayesine odaklanıyor. Temizlik, yemek; alışveriş, bebek bakıcılığı hatta ütü dahil pek çok işi ustalıkla yapan bu adamın ev işleri ile arası pek de olmayan kadın müşterileri ile olan maceraları Your House Helper da eğlenceli bir şekilde ele alınıyor. Konusu ile ilgili detaylara şu yazıdan göz geçirebilirsiniz.

 

15. Mr Sunshine

7 Temmuzda yayın hayatına başlayan Mr. Sunshine konusu, oyuncuları ve senaristi ile 2018’in iddialı Kore dizilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. 1900’lü yılların başlarında, Güney Kore’nin Japon işgali öncesi dönemini konu edinen yapım, bir dönem dizisi olmasının yanı sıra aksiyon ve dram kategorisinde de seyircileri tatmin edeceğe benziyor. Goblin, Descendants of the Sun; A Gentleman’s Dignity ve Secret Garden gibi pek çok başarılı yapıma imza atmış olan Kim Eun Sook’un senarsist koltuğunda oturduğu  Mr. Sunshin ilk iki bölüm itibari ile de en az bu diziler kadar adından söz ettirecek bir yapım olduğunu kanıtlıyor. Mr Sunshin konusu ile ilgili detaylı bilgiler  yazısı şuradadır.

 

16. Let Me Introduce Her

14 Temmuzda yayın hayatına başlayan Let Me Introduce Her dram ve gizem kategorilerinde yer alan hafıza kaybı konusunu içerisinde görebileceğimiz yepyeni bir Kore Dizisi. About That Woman  adı ile de anılan dizimiz sırlarla dolu olan bir kadının yeni bir yüze sahip olmak için yaptırdığı plastik cerrahi müdahalesi sırasında hafızasını kaybetmesini konu ediniyor.Detaylar şu yazımdadır.

 

17. Let’s Eat 3

16 Temmuzda yayın hayatına başlayan Let’s Eat 3, Kore dizilerinde pek de alışık olmadığımız şekilde  3. Sezonu  ile  Let’s Eat dizisinin devam serisi olarak karşımıza çıkıyor.  İlk sezonu 2013 yılında yayınlanan dizininin, ikinci sezonu ise 2015 yılında seyirci ile buluşmuştu. Gurme olan Koo Dae-Young’un yemek maceralarının devam edeceği dizide; 3. sezonda hikaye bizleri bu kez  Koo Dae-Young’un üniversite yıllarına doğru götürecek.Dizi ile ilgili detaylar şu yazımdadır. 

 

18. Your Honor

25 Temmuzda yayın hayatına başlayan Your Honor, ikiz kardeşlerin hayatlarını değişmesini konu edinen hukuk temalı yeni Kore dizimiz. Yarım saatlik bölümlerle 40 bölüm olması planlanan dizide; tamamen farklı hayatlar süren ikiz kardeşlerden birisinin kaybolması sonucu gelişen olaylar anlatılıyor. Dizi ile ilgili detaylar şu yazımdadır.

 

19.Thirty But Seventeen

23 Temmuzda yayın hayatına başlayan Thirty But Seventeen romantik komedi türünde yarım saatlik kısımlar halinde 40 bölüm olması planlanan yeni Kore Dizilerinden. Still 17 ismiyle de anılan dizimiz, 17 yaşındayken geçirdiği trafik kazası sonucunda 13 yıl boyunca komada kalan bir kadının, bir gün aniden uyanmasının ardından gelişen olayları anlatıyor. Detaylar şu yazımdadır.

 

20.Time

25 Temmuzda yayın hayatına başlayan Time; yakın zaman içerisinde öleceğini öğrenen zengin bir adamın hayatındaki pişmanlıklarını telafi etme uğraşını konu ediniyor.  Yarım saatlik bölümlerle 32 bölüm olması planlanan dizi; hiçbir şeyi umursamayan kibirli bir gencin ölümün soğuk yüzüyle karşılaşması sonucunda yaşadığı karakter değişimini çarpıcı bir senaryoyla aktarmayı planlıyor.Time konusu ve oyuncuları hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

21.My ID Is Gangnam Beauty 

27 Temmuzda yayın hayatına başlayan My ID Is Gangnam Beauty  romantik komedi, gençlik kategorilerinde yer alan yeni Kore Dizilerinden. ”Nae IDneun Gangnammiin” adlı webtoondan uyarlanan dizide, hayatı boyunca çirkin olarak aşağılanmaktan sıkılmış bir genç kızın üniversiteye başlayacağı sırada estetik ameliyatı yaptırarak yüzünü tamamen değiştirmesi sonucu yaşadıklarını konu ediniyor.Detaylar şu yazımdadır.

 

22. Life

23 Temmuzda yayın hayatına başlayan Life; medikal ve dram türlerinde 16 bölüm olması planlanan yepyeni bir Kore Dizisi. Ölüm kalım mücadelesinde hastane personelinin  karşılaştıkları zorlu durumları anlatan dizi, aynı zamanda yöneticiler ile sağlık personeli arasındaki görüş farklılıklarını da konu ediniyor.Life konusu ile ilgili detaylı bilgilere şu yazımdan ulaşabilirsiniz.

 

23. Familiar Wife

1 Ağustosta yayın hayatına başlayan Familiar Wife, zaman yolculuğu konusunu içeren yepyeni romantik komedi türündeki Kore dizilerinden.  Hayatında mutlu olmayan evli bir adamın,bir mucize eseri  kendini  geçmişte bulduğunda hayatını yeniden gözden geçirmesini trajikomik bir dille anlatmayı planlıyor. Dizi ile ilgili detaylar şu yazıdadır.

 

24.Voice 2

11 Ağustosta yayın hayatına başlayan Voice 2, aynı adla 2017 yılında yayınlanmış polisiye türündeki dizinin ikinci sezonu olarak karşımıza çıkıyor. 112 acil çağrı merkezi ekibinin kurbanları kurtarma mücadelesine odaklanan dizi aynı zamanda bir seri katil hikayesini de içerisinde barındırıyor. Voice 2 konu yazısı şuradadır.

 

25.Lovely Horribly

13 Ağustosta yayın hayatına başlayan Lovely Horribly kaderleri birbirine bağlı bir adam ile bir kadının hikayesini konu edinen yeni Kore dizilerinden. Fantastik içeriğiyle dikkat çeken dizi aynı gün doğan iki insanın farklı hikayesini yarım saatlik kısımlarla 32 bölümde anlatmayı planlıyor. Dizi ile ilgili detaylara şu yazıdan ulaşabilirsiniz.

 

26.Risky Romance

23 Temmuzda yayın hayatına başlayan Risky Romance,  yarım saatlik kısımlarla 32 bölüm olması planlanan medikal türünde yeni Kore dizilerinden. Farklı uzmanlık alanlarına sahip iki doktor arasında zamanla gelişen romantik ilişkiyi konu ediniyor. Konu yazısı şuradadır.

27. Hide And Seek

25 Ağustosta yayın hayatına başlayan Hide And Seek, dram kategorisinde yer alan yeni Kore dizilerinden. Yarım saatlik kısımlar ile 40 bölüm olması planlanan dizi, kaderleri birbirine bağlı iki kadının sırlarla dolu hikayesine odaklanıyor.Dizi ile ilgili detaylara şu yazıdan ulaşabilirsiniz.

 

28. Devilish Joy

5 Eylülde yayın hayatına başlayan Devilish Joy, Korelilerin pek sevdiği hafıza kaybı konusunu içeren 16 bölümlük yeni Kore dizilerinden. 50 İlk Öpücük  filmini andıran yapım, geçirdiği kaza sonucunda bir gün önce olanları hatırlayamayan bir adamın hikayesini anlatıyor. Detaylı konu yazısı şuradadır.

 

29. The Ghost Detective

5 Eylülde yayın hayatına başlayan The Ghost Detective  hayalet içerikli konusu ile dikkat çeken fantastik türündeki yeni Kore dizilerinden. Gizem ve gerilimin bir arada yer alacağı dizide, Sherlock tarzı özel çalışan bir dedektifin karşılaştığı gizemli vakaları kendi yöntemleri ile  çözmeye çalışmasını anlatılıyor. The Ghost Detective konusu ile ilgili detaylara şu yazıdan ulaşabilirsiniz.

 

30.100 Days My Prince 

10 Eylülde yayın hayatına başlayan 100 Days My Prince 16 bölüm olması planlanan yeni tarihi Kore dizilerinden. Yer yer romantik komedinin de içerisinde yer alacağı yapımda, geçirdiği bir kaza sonrasında hafızasını kaybeden bir veilaht prensin saray dışında yaşadıkları anlatılıyor. Detaylar ise şu yazıdadır.

 

 

 Bitirdiğim Diziler 2018

1.Radio Romance

Radio Romance 2018 yılında yayınlanan yeni nesil  baş rollerimizin yer aldığı sevimli bir Kore dizisi. Entrikası olmayan, seyirciyi fazla yormayıp duygulara odaklanan 16 bölümlük bir seyirlik. Ben beğendiğimi söyleyebilirim. Özellikle genç oyuncu olarak pek çok dramalarda kendine yer bulan sevimli kızımız Kim So-hyun’ un baş rolde olması beni oldukça sevindirdi.Fazla bir beklentiye girmeden, boş zamanı olanların seyretmelerini tavsiye ederek ayrıntılı konu ve yorum sayfama sizleri davet ediyorum.

 

2.Live

Live dizisini tek kelime ile tarif et derseniz, zordur polis olmak derim. Polis olmanın ne denli mücadele gerektiren; zorlayıcı ve bir o kadar da kutsal bir meslek olduğunu ustaca anlatan güzel bir yapımdı Live. Tamamlanan 18 bölümü ile sizleri bekleyen Live konusu ve oyuncuları ile ilgili bilgi şu yazımda olup; seyredenler için detaylı bir yazıyı da şurada paylaştım.

 

3. Grand Prince

3 Martta yayın hayatına başlayan dizimiz; 20 bölümlük tarihi bir Kore dizisi. Taht için mücadele eden iki kardeşin arasında kalan kızımızın hikayesine odaklanan dizi ile ilgili detayları şu yazımdan okuyabilirsiniz. İki kardeş arasında savaşı anlatan Grand Prince ilk bölümleri ile hayal kırıklığı yaratsa da; sonraki bölümlerde toparlanıyor hikaye. Başta bir bırakmayı düşünsemde devam ettikçe keyif aldığımı söyleyebilirim diziden. Özellikle tarihi kore dizileri sevenlerinde beklentilerini düşük tuttuklarında keyifle Grand Prince izleyeceklerini söyleyebilirim.Yorumlarım şu yazıdadır.

 

4. A Poem A Day

A Poem A Day dizisinde denildiği gibi; ‘Bu dünyada hala şiirlerin harikulade hikayeler içerdiğine inanan eski moda insanlar var.’ Eğer sizde onlardan biriyseniz;eminim bu diziyi çok seveceksiniz.26 Martta yayın hayatına başlayan dizi, hastane ortamında geçen; oldukça eğlenceli; romantik bir Kore Dizisi. 16 bölümünü de bitirdiğim  dizi için yazdığım A poem A Day Dizisine Başlamalı mıyız yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Eğer seyrettiyseniz şiir dolu yorum yazıma davet ediyorum sizleri.

 

5. Pretty Sister Who Buys Me Food (Something In The Rain)

30 Martta yayın hayatına başlayan başrollerinde  Son Ye Jin-Jung Hae In’ i bulundurması ile dikkat çeken Something In The Rain’in bu denli  hayal kırıklığı yaratacağını kim akıl edebilirdi. Ne büyük beklenti ile başlamıştım ilk beş altı bölümününden de keyif aldığımı söyleyebilirim lakin sona doğru tutarsızlıkları ile beni çıldırttı. Detaylar için  Çıldırtan Dizi Pretty Noona Who Buys Me Food  başlıklı yorum yazıma bakabilirsiniz. Israrla seyredeceğim konusunu merak ediyorum derseniz de  yazdığım Something In The Rain konusu yazım buradadır.

 

6. The Miracle We Met

Aile olabilmenin önemini; sevginin kıymetini; iyi niyetin değerini gözler önüne seren absürt mü absürt etkileyici bir Kore dizisi The Miracle We Met. Tüm absürtlüğünün, mantık tanımazlığının aksine sıcacık bir aile hikayesi bırakıyor yanınıza. Zenginliğin, güzelliğin ve kariyerin ötesinin bir gönüle girebilmek olduğunu öğretiyor usulca. Öldüğümüzde bile hatırlanabilmenin sırrını fısıldıyor kulaklarımıza. 2 Nisanda yayın hayatına başlayıp 18 bölümü de tamamlanan The Miracle We Met, Güney Kore’deki reytingleri ile başarıyı yakalayıp 2018’de en çok izlenen kore dizileri arasında yerini aldı.. The Miracle We Met konusu ve oyuncular hakkındaki detaylar şu yazımdadır.  The Miracle We Met yorum ve repliklerimi yazdığım ‘Aile Olmak Mucizedir’ yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

 

7.Suits

25 Nisanda yayın hayatına başlayan Suits dizisi; hukuk alanında aynı adla 2011 yılından beridir devam eden Amerikan dizisinin bir uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor.  Orjinalindeki başarıyı yakalamak için iki önemli ismi bir araya getiren dizi; 16 bölüm olması sebebiyle pek de doyurucu olmasa da zengin kadrosu; senaryosu ile 2018’in başarılı Kore yapımları arasında kendine yer buluyor.  Suits konusu ve oyuncuları hakkında bilgi  şu yazımda olup, beğenerek seyrettiğim Suits yorumlarına ise bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

 

8.Rich Man 

2012 yapımı Japon dizisi Rich Man Poor Woman’ın Güney Kore uyarlaması olan Rich Man arada kalmış bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Bilgisayar endüstrisini konu edinen dizi ne tam olarak  son teknolojilerden yola çıkarak ufkumuzu genişletebiliyor ne de iyi bir aşk hikayesi sunarak gönüllerimizi fethediyor. Anlayacağınız Rich Man ne teknolojik ne de romantik. Tüm bu eksikliklere rağmen; Rich Man’ de hikaye yan karakterlerle zenginleştirilip bir de bu karakterlere Korelilerin samimiyeti eklenince keyifli bir seyirlik haline gelmiş. Rich Man  konu ve oyuncuları hakkında  detayları şu yazıdan okuyabilirsiniz. Rich Man yorum yazım ise şuradadır.

 

9.About Time

İnsanların hayatta kalma sürelerini geri sayım şeklinde  görebilme yeteneğine sahip olan bir kızın;  kendi süresinin bitmesine sayılı günler kala; sayımı durdurabilen bir adam ile karşılaşmasını konu edinen About Time,  ortalamanın bir tık üstüne çıkan yapım olarak karşımıza çıkıyor.  Böylesi iyi bir konunun, iki başarılı oyuncu ile efsaneleşmesini isterdi gönül.  Yine de güzel seven bir Lee Do Ha karakterini barındırdığı için bile seyredilesi bir yapım. Seyretmediyseniz detaylı konu yazısı şuradadır efendim.  About Time yorumları ve replikleri için şu yazıya bakabilirsiniz.

10. Eulachacha Waikiki 

Eulachacha Waikiki konusu itibariyle bir misafirhane işleten üç arkadaşın başına gelen olayları anlatsa da ilerleyen bölümlerde eklenen üç kadının da  hikayeleri diziye renk katıyor. Başlarda birbirlerinden pek de hazzetmeyen bu altılının gitgide sağlamlaşan arkadaşlıklarını görüyorsunuz. Parça parça romantizmin de olduğu dizide kendinizi karakterlerin yaşadıkları absürtlüklere bu kadarı da olmaz derken  bulacaksınız.  2. sezon onayı da alan dizimize şans vererek, çok geçmeden Eulachacha Misafirhanesine uğramanızı tavsiye ediyorum. Detaylı Eulachacha Waikiki yorumları şu yazıdadır.

 

11.Witch’s Love

12 bölümünü de bir çırpıda bitirdiğim Witch’s Love 2018’in en sevimli, şeker mi şeker Kore dizilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Daha ilk bölümden kalbimi çalan dizi, farklı konusu ile bilim-kurgu literatürüne pek bir şey kazandırmasa da, tek bir şeyi çok iyi öğretiyor.  Cadılar da sever efendim, hem de nasıl sever Dizi ile ilgili detaylı yorum yazım şu yazıda olup meraklılarına diziye bir an evvel başlamalarını öneriyorum.

 

12.What’s Wrong With Secretary Kim

Romantik komedinin hakkını veren What’s Wrong With Secretary Kim, beklentileri boşa çıkarmayarak karamel tadında tatlı bir aşkı anlatıyor. Tebessümle baktırıyor, hayranlık uyandırıyor. Klişelerle dolu olsa da asla sıkmıyor, kötü sürprizlerle germiyor. Haziran ayında yayın hayatına başlayan  dizimiz; aynı isimli webtoondan uyarlanarak psikopat patron- sekreter ilişkisini konu edinmekte. Sevilen oyuncular Park Seo Joon ile Park Min Young’un başrollerinde yer aldığı dizi ile ilgili detaylı yorum yazıma şuradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: