365: Repeat The Year Konusu-2020 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

23 Martta yayın hayatına başlayan 365: Repeat The Year fantastik gizem kategorisindeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlarla 24 bölüm olması planlanan dizide bir yıllığına geçmişe gitme şansı elde eden 10 kişinin değişen hayatları anlatılıyor.

365: Repeat The Year konusuna detaylı bakacak olursak dedektif olan Ji Hyung-Joo mesai arkadaşını bir cinayet sonucu kaybeder ve sonrasında hayata küser. Ünlü bir webtoon yazarı olan Shin Ga-Hyun’da geçirdiği bir kaza sonucunda artık yürüyememektedir. Bu ikilinin yolu ünlü psikolog Lee Shin ile kesişince geçmişe gitmenin bir yolu olduğunu öğrenirler ve 10 kişilik bir ekiple 1 yıl öncesine giderler. Başta istedikleri pek çok şeyi yaptılarsa da hesaplanamayan sonuçlarla da karşılaşmaya başlıyacaklardır.

365: Repeat The Year oyuncuları arasında dedektifimize Lee Joon-Hyuk hayat verirken, yazarımızı Nam Ji-Hyun canlandırıyor. Kim Ji-Soo ise ünlü psikolog rolünde.

365: Repeat The Year 1. bölümü biraz karışık başlayıp hikaye çabuk ilerliyormuş gibi görünse de nedenini anlıyorsunuz, farklı konusundan dolayı hemen hikayeye kendinizi kaptırıyorsunuz. Dizi Japon romanından uyarlama olup, bu romandan ”Wheel of Fortune”  adlı Japon dizisi de çekilmiş. Seyrederken sağlam bir senaryosu olduğunu fark ediyorsunuz. Güzel dersler içeren bir dizi olabilir diye düşünüyorum. Ben meraklandım umarım devamı da başı kadar güzel olur.

4 Replies to “365: Repeat The Year Konusu-2020 Kore Dizileri”

 1. Hümeyra dedi ki:

  Merhaba Mona, nasılsın?
  Bloğunda dizileri incelerken bunun konusu ve oyuncuları hoşuma gitti. Bu diziye devam ettin mi? Konu güzel işlenmiş mi?

  • Mona dedi ki:

   Merhabalar Hümeyra,
   Devam etmeye henüz fırsat bulamadım ama listemde yer alıyor. İlk bölümü ve konusu cidden etkileyiciydi. Sen şimdiye izlemişsindir belki nasıl 🙂

   • Hümeyra dedi ki:

    Henüz dört bölüm izledim daha çok başlardayım ama iyi gidiyor. Bende merak uyandırdı.Devam edecem sanırım.

   • Hümeyra dedi ki:

    Diziyi bitirdim ve tekrar geldim^^ Harika bir diziydi bayıldım. Son bölüme kadar heyecanlıydı ve gizemini korudu. İzlemeni kesinlikle tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: