Angel’s Last Mission: Love Konusu- 2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

22 Mayısta yayın hayatına başlayan Angel’s Last Mission: Love fantastik konusu ile dikkat çeken yeni Kore dizilerden. 35 dakikalık kısımlarla 32 bölüm olması planlanan dizide ölüm meleğinin bir insana aşık olması anlatılıyor.

Angel’s Last Mission: Love konusuna detaylı bakacak olursak, dünyadaki son görevini tamamladıktan sonra cennete geri dönmeyi bekleyen melek Dan  son gününde eskiden bir balerin olan görme engelli Lee Yeon-Seo ile karşılaşır ve hayatına müdahil olarak onu ölümden kurtarır. Bu müdahalesine karşılık ise dünyadaki süresi uzatılır ve Yeon-Seo’unun gerçek aşkı bulmasına yardım etmek ile görevlendirilir. Bu görev sırasında ise işler beklediği gibi gitmez melek Dan kendisini Yeon-Seo’ya aşık olmuş bir şekilde buluverir.

Angel’s Last Mission: Love oyuncuları arasında balerin kızımıza Shin Hye-Sun eşlik ederken, meleğimize idollerden L hayat veriyor. Yine maalesef ikinci adam olarak genç sanat yönetmeni rolünde çok sevdiğim Lee Dong-Gun var.

Angel’s Last Mission: Love 1. bölümü ile bale üzerine güzel bir dizi seyredeceğimizi gösteriyor. Sahneler estetik açıdan oldukça başarılı. Shin Hye-Sun’nun oyunculuğunu beğensem de bir türlü başrole yakıştıramıyorum ne yalan söyleyeyim.Ama balerin rolüne uymuş.Muzip melek rolü L için biçilmiş kaftan tadında, yer yer abartılı bulsam da o kadar göze batmıyor. Ölüm meleği konusu klişe bir konu olsa da bale detayı ile dizi güzelleşecek gibi. Ben beğendim ilk bölümü, fantastik dizi arayışındakiler şans tanımalı kesinlikle:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: