Be Melodramatic Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

9 Ağustosta yayın hayatına başlayan Be Melodramatic  romantik komedi türündeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizi 30’lu yaşlara gelen üç yakın kadın arkadaşın, aşklarını ve hayal kırıklıklarını konu ediniyor.

Be Melodramatic  konusuna detaylı bakacak olursak, belgesel yönetmeni olan Lee Eun-Jung erkek arkadaşını kaybettikten sonra yaşamakta zorlanmakta yakın arkadaşları olan Hwang Han-Joo  ve  Im Jin-Joo ona destek olmaya çalışmaktadır. En sonda çareyi beraber yaşamakta bulan arkadaşlar otuzlu yaşlarının keyfine varmaya çalışmaktadır. Ne yazık ki bekar bir anne olan Hwang Han-Joo ile senarist olarak zorlu bir işte çalışan  Im Jin-Joo ve Lee Eun-Jung için bu yaşlar zorlu olacaktır.

Be Melodramatic  oyuncuları arasında belgesel yönetmeni kızımıza Jeon Yeo-Bin hayat verirken, senarist kızımızı ise Chun Woo-Hee canlandırıyor. Bekar annemiz rolünde Han Ji-Eun var.

Be Melodramatic 1. bölümü ile güzel bir arkadaşlık hikayesini bizlere sunuyor. Otuzlu yaşlarına gelen 3 kadının hepsinin ayrı bir hikayesi var. Aşkları var, hayal kırıklıkları var. Yine de yaşamaya çalışıyorlar, mücadeleye devam ediyorlar. Mücadeleyi bırakana ise destek oluyorlar. Ben en çok Lee Eun-Jung’un hikayesini beğendim, hüzünlendim. Ders çıkartabileceğimiz İyi bir kadın dizisi olacak gibi, umarım yanıltmaz:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: