Black Dog Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

16 Aralıkta yayın hayatına başlayan Black Dog  dram kategorisindeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide öğretmenlik mesleğinin sorunları konu ediniliyor.

Black Dog konusuna detaylı bakacak olursak hayatını kurtaran öğretmeninden etkilenerek bu mesleği seçen Go Ha Neul, özel bir lisede sözleşmeli öğretmen olarak çalışmaya başlamıştır. Aynı bölümde çalışan deneyimli öğretmen Park Sung Soon  ve genç idealist  Do Yeon Woo ona bu yolda yardım edecek kişilerdir. Öğretmenlerimiz pek çok sorunla karşılaşıp bu sorunları birlikte göğüsleyeceklerdir.

Black Dog oyuncuları arasında çaylak öğretmenimizi Seo Hyun Jin canlandırırken, kıdemlilerimize Ra Mi-Ran ve Ha-Joon hayat veriyor.

Black Dog 1. Bölümü ile güzel bir başlangıç yaparak, öğretmenliğin nasıl kutsal bir meslek olduğunu anlatan iyi bir dizi olacağa benziyor. Dram yönü ağır basan gerçekçi bir dizi olmuş. Ben ilk bölümden etkilendim, çaylak öğretmenimizi nelerin beklediğini merak ettim. Güncel bir dram dizisi arayışında olanlar ve özellikle öğretmenler diziyi değerlendirmeli😊

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: