Catch The Ghost Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

21 Ekimde yayın hayatına başlayan Catch The Ghost polisiye türündeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide metroda yaşanan suçları araştıran polis ekibinin maceraları anlatılıyor.

Catch The Ghost konusuna detaylı bakacak olursak, ikiz kardeşini metroda kaybettikten sonra metroda yaşanan suçlara bakan polis biriminde çalışmak isteyen Yoo-Ryung, ilk fırsatta amir Go Ji-Suk’un yanında çalışmaya başlar. Aceleci yapısı ve tedbirsiz davranışları ile amirin çıldırtsa da pek çok davanın çözülmesine yardımcı olacaktır.

Catch The Ghost oyuncuları arasında çaylak polisimizi Moon Geun-Young canlandırırken, amirimize Kim Sun-Ho hayat veriyor. Jung Eugene de başarılı polis memurları arasında.

Catch The Ghost 1. bölümü ile komedinin de yer alacağı bir polisiye seyredeceğimizi bizlere gösteriyor. İsminden acaba hayaletli bir dizi mi olacak şeklinde bir çıkarım yapsak da gerçek suçlular ve gerçek yaşamlar üzerinden dizi ilerleyecek gibi. Moon Geun-Young’u eskiden beri pek sevmem iyice yaşlanmış göründü gözüme. Ama Kim Sun-Ho ile iyi bir ikili olmuşlar gibi. Eğlenceli polisiye sevenler değerlendirebilirer.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: