Children Of Nobody- 2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

21 Kasımda yayın hayatına başlayan Children Of Nobody 35 dakikalık kısımlar ile 32 bölüm olması planlanan  yeni Kore dizilerinden.Dram ve gizem kategorilerinde yer alan Children Of Nobody karıştığı bir kaza sorasında hayatı alt üst olan bir kadının etrafında gelişen gizemli olayları anlatmaktadır.

Children Of Nobody konusuna detaylı olarak bakacak olursak, ikinci çocuğuna hamile olan çocuk danışmanı  Cha Woo-Kyung  tek kelime ile mükemmel bir hayata sahiptir.İyi bir anne ve iyi bir eş  olan Cha Woo-Kyung’un bu mükemmel hayatı geçirdiği bir trafik kazası sonucunda alt üst olacaktır. Gizemli kazanın ardından pek çok gerçek ile yüzleşir ve bu gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya çalışır. Bu sırada bir dedektif olan Kang Ji-Hun ona bu yolda yardımcı olacaktır.

Children Of Nobody oyuncuları arasında  benim 2009 yılında yayınlanan City Hall’den başka bir yapımda seyretmediğim Kim Sun A ile Eulachacha Waikiki’deki yıldızımız  Lee Yi-Kyung yer alıyor. Dizinin diğer rollerinde ise 49 Days’de çok sevdiğim Nam Gyu-Ri oynuyor.

Children Of Nobody 1. bölümü ile gerilim ve gizemi bir arda yakalayarak seyir zevkini yukarıya çıkartıyor. Ben şahsen oldukça merak ettim bölümlerin nasıl ilerleyeceğini:) Kim Sun A rolüne cidden çok yakışmış o dram ve gerilimi yüzünden hissedebiliyorsunuz. Lee Yi-Kyung bildiğimiz Lee Yi-Kyung ben onu komedi türüne daha çok yakıştırsam da sırıtmıyor asla rolünde.Bölümlerin birikmesiyle  Children Of Nobody seyretmeyi düşünüyorum sanki ben. Sizler nasıl buldunuz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: