Class Of Lies Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

17 Temmuzda yayın hayatına başlayan Class Of Lies okul türündeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide lisede işlenen bir cinayetin örtbas edilmesinden sonra olayları çözmek için liseye sözleşmeli öğretmen olarak giren bir avukatın mücadelesi anlatılıyor.

Class of lies konusuna detaylı bakacak olursak oldukça başarılı bir avukat olan Ki Moo-Hyeok  bir gün lisede işlenen bir cinayetin zanlısını savunmak zorunda kalır ve araştırdıkça davanın garipleştiğini fark ettiği anda görevinden alınır. Bu durumu hazmedemeyen avukatımız cinayetin işlendiği elit lisede sözleşmeli öğretmen olarak görev yapmaya başlar ve lise öğrencilerini yakından takibe alır. Bu sırada en büyük yardımcısı öğretmen Ha So-Hyun olacaktır.

Class of lies oyuncuları arasında hırslı avukatımızı Yoon Kyun-Sang oynarken, canayakın öğretmenimize ise Keum Sae-Rok hayat veriyor. İdollerimizden Jun ise belalı bir lise öğrencisi rolünde.

Class of lies 1. bölümü ile bir hukuk dizisi edasıyla başlayıp 2. bölümde yön değiştiriyor ve bir okul dizisi haline geliyor. Bir lisede neler olabilir demeyin bu özel lise de cinayet bile işleniyor, sırlar günbegün aralanıyor. Yoon Kyun-Sang ben pek sevmesem de konu güzel, meraklandırıyor,seyredeni sarıyor. Gizemli bir okul dizisi arıyorsanız seyredilebilir 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: