Come and Hug Me Dizisi Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

Come and Hug Me; suç ve gizem türünde 16 Mayıs’ da seyircilerin beğenisine  sunulacak  2018 yılı kore dizisi. Geçmişte yaşanmış kötü bir olayın izlerini hala kalplerinde taşıyan bir kadın ile bir erkeğin yaşamlarını konu edinen dizi; ikilinin yeniden bir araya gelmeleriyle düğümlerin çözüme kavuşmasını anlatıyor.

Come and Hug Me oyuncularına bakacak olursak; özellikle Go back Couple‘ daki ikinci adam rolü ile kalplerimizi eriten Jang Ki-Yong ismi dikkatimizi çekiyor. İlk kez başrolde boy gösterecek aktörümüzden beklentimiz büyük efendim. Umarım bizi yanıltmaz; bundan sonra başrollerin aranılan yüzleri arasında kendine yer bulur.

Kadın başrolümüz de ise benim severek seyrettiğim mini dizi Wednesday 3:30 project’ te yer alan hanım kızımız Jin Ki-Joo  kendine yer edinmiş. Ayrıca Moon Lovers severler kendilerini hain hizmetçi rolünden  hatırlayacaklardır. Ben sevimli buluyorum Ki-Joo’yu. Bakalım bu polisiye yapımda nasıl bir performans ortaya koyacak.

Come and Hug Me konusu itibariyle bir seri katil hikayesini de barındırıyor. Jang Ki-Yong’un  hayat verdiği karakter olan Chae Do Jin’un babası seri cinayetler işleyen bir katil olarak karşımıza çıkıyor. Geçmişte Chae Do Jin’un ilk aşkı olan Gil Nak-Won’un  babasına da  zarar veren katilimizin fragmandan anladığım kadarıyla  yakalanamadığı görülüyor. Günümüzde ünlü bir oyuncu olan Nak-Won ile polis memuru olan Do Jin’nin  bu karanlık geçmişi onların peşini bırakmayarak yeniden birleştiriyor. Do Jin’nin Nak-Won’ u korumaya çalışması hikayesini izleyeceğiz gibi.

İlk fragmanı yayınlandı dizimizin. Güzel duruyor hikaye; çocukluk dönemlerini de işleyecek gibi görünüyor dizimiz. Bekleyip göreceğiz, 16 Mayısda başlayacak dizi; bekleneni karşılayıp karşılamayacağını izleyip göreceğiz artık.

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: