Doctor John Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

19 Temmuzda yayın hayatına başlayan Doctor John medikal türündeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlarla 32 bölüm olması planlanan dizide ağrı tedavisi konusunda uzmanlaşmış bir grup doktorun maceraları konu ediniliyor.

Doctor John konusuna detaylı bakacak olursak tıp fakültesinin en genç anesteziyoloji profesörü olan Cha Yo-Han işinde oldukça başarılı iken yaşadığı kötü bir durumdan dolayı hapse düşer ve burada yarı zamanlı sağlık memuru olarak görev yapan  Kang Si-Young  ile tanışır. Kang Si Young da geleceği parlak bir doktordur lakin yaptığı ihmal yüzünden babasını ellerinde kaybedince mesleğine küsmüştür.İkili birlikte çalışmak zorunda kalacak ve hastaları kurtarırken gittikçe yakınlaşacaklardır.

Doktor John oyuncuları arasında deha doktorumuzu oyunculukta adeta bir deha olan Ji Sung canlandırıyor, havalı doktorumuz bir kat daha havalı bir hal alıyor:) Genç doktor rolünde ise Lee Se-Young var.

Doktor John 1. bölümü ile bir hapishane dizisi gibi başlıyor, hastaların birer birer ortaya çıkması ile medikal yönden sağlam bir dizi izleyeceğimiz garantileniyor. Kızımızı The Crowned Clown  dizisinde pek beğenmemiştim ama burada rolüne oldukça yakışmış. Ji Sung bildiğimiz Ji Sung zaten. Güncel bir tıp dizisi seyretmek istiyorsanız hemen başlayın derim:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: