Doctor Prisoner Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

20 Martta yayın hayatına başlayan Doctor Prisoner yeni medikal türündeki Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlar ile 40 bölüm olması planlanan dizi intikam almak için bir hapishanede doktor olarak çalışmaya başlayan bir adamın hikayesine odaklanıyor.

Doctor Prisoner konusuna detaylı bakacak olursak Na Yi-Je başarılı bir doktor olarak Taeyang Group’un sahip olduğu bir hastanede çalışırken, küçük varis Lee Jae-In hastanede sorun çıkartır. Olay büyüyerek Na Yi-Je’yi haksız yere suçlar ve hüküm giymesine sebep olur. İntikamını almaya kararlı olan başarılı doktorumuz,kendisine yapılanları unutmaz ve aradan 3 yıl geçtikten sonra Lee Jae-In’in uyuşturucudan ceza aldığı hapishaneye doktor olarak atanır ve planladığı intikamını uygulamaya koyar.

Doctor Prisoner oyuncuları arasında haksızlığa uğrayıp karakter değiştiren doktorumuzu Namkoong Min oynarken, My Mister’deki loser oyuncumuz
Nara psikiyatr olarak dizide yer alıyor. Kim Byung-Chul hapishanedeki 1. doktoru oynarken, Choi Won-Young Taeyang Group’un büyük varisine hayat veriyor.

Doctor Prisoner 1. bölümü ile heyecanlı bir film hissi oluşturuyor ve medikal türünde de doyurucu olacağını bizlere gösteriyor. Ben farklı konusunu sevdim, küçük varisin şımarıkları inandırıcılıktan uzak olmuş olsa da değişik bir intikam öyküsü bizlere sunuyor. Oyuncular rollerine yakışmış hem hapishane hem de medikal öyküleri bir arada kullanılmış. Türü sevenler mutlaka Doctor Prisoner göz atmalı:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: