Eccentric! Chef Moon Konusu-2020 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

27 Martta yayın hayatına başlayan Eccentric! Chef Moon romantik komedi türündeki yeni Kore dizileriden. 16 bölüm olması planlanan dizide geçirdiği kaza sonucunda hafızasını yititen bir moda tasarımcısının ünlü bir şefin evinde yaşamasıyla anlatılıyor.

Eccentric! Chef Moon konusuna detaylı bakacak olursak ünlü bir moda tasarımcı olan Yoo Yoo-Jin bir trafik kazası geçirir ve hafızasını yitirir. Onu köy evinde bulan mutfak şefi Moon Seung-Mo bu sırada ani ölen anne babasının yasını tutmaktadır. Bir de çocuğu olduğunu söyleyenip kapısına bırakılan bir çocukla uğraşmaktadır. Belalar çemberinde sağlam durmaya çalışan şefimizi daha pek çok süprizler beklemektedir.

Eccentric! Chef Moon oyuncuları arasında şefimize Eric hayat verirken, moda tasarımcımızı Go Won-Hee canlandırıyor. Ko Do-Yeonise çocuk rolünde.

Eccentric! Chef Moon 1. bölümünde olaylar oldukça hızlı gelişiyor. Çiftimiz Avusturalya’ya gidiyor, dönüyor, şefimizin bir anda çocuğu oluyor, anne babası ölüyor ve tüm bunlara ek olarak kızımız kaza geçirip hafızasını kaybediyor 🙂 Yok artık demezsek ayıp olur gerçekten. Keşke iki bölüme sığdırsalarmış. Yine de ilerleyen bölümler de sıcak bir dizi seyredeceğiz gibi, Köy hayatı var, Kore yemekleri var bir de tatlı küçük kızımız da ekstrası 🙂 Eğlenceli bir aile dizisi arayışında olanlar şans verebilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: