Eulachacha Waikiki 2 Konusu- 2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

25 Martta yayın hayatına başlayan Eulachacha Waikiki 2, aynı adla geçen sene yayınlanan Kore komedi dizisinin devam eden sezonu. Kadronun çoğu bu sezonda yer almasa da dizinin yıldızı Lee Jun-Ki Waikiki Misafirhanesi’ndeki hikayesine yeni ortaklarla devam ediyor.

Eulachacha Waikiki’nin ikinci sezonunun konusuna detaylı bakacak olursak Lee Jun-Ki bir yandan oyunculuk kariyerine devam ederken bir yandan da Waikiki Misafirhanesi’ni işletmeye devam etmektedir. Ortakları ayrılınca liseden tanıdığı arkadaşları Cha Woo-Sik ve Kook Ki-Bong’u yatırım yapmaya ikna edip, beraber yaşamaya başlamışlardır. Şarkıcı olmak isteyen Cha Woo-Sik ile beyzbol oyuncusu Kook Ki-Bong’un da talihi Lee Jun-Ki kadar berbattır. Lisenin popüler kızı Han Soo-Yeon,
Lee Jun-Ki’nin üniversiteden arkadaşı Cha Yoo-Ri ile kardeş Kim Jung-Eun’un Waikiki Misafirhanesi’nde yaşamaya başlamasıyla ekip tamamlanacaktır.

Eulachacha Waikiki 2 oyuncuları arasında Lee Yi-Kyung değişmezken, 100 Days With My Prince’deki müfettişimiz Kim Sun-Ho kadroya dahil oluyor. Kızlarda ise Rich Man’daki sanatçı kızımız Kim Yoo-Bin  dizide yer alıyor. Diğer oyucuların ise ilk kez bir yapımını seyrediyorum.

Eulachacha Waikiki 2 de gözler eski kadroyu arasa da 1. bölüm bu kadro ile de doyasıya gülebileceğimizi gösteriyor. Saf beyzbol oyucumuz hakkında emin olamasam da Kim Sun-Ho rolüne yakışmış. Başlarda pek gülemesem de sonlara doğru alışıp dizinin keyfini çıkardım. Anlayacağımız yine absürt mü absürt konular bizi bekliyor gibi:) Umarım 1. sezonunun altında kalmayıp eğlenceli bir dizi olur…

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: