Find Me in Your Memory Konusu-2020 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

18 Martta yayın hayatına başlayan Find Me in Your Memory dram ve romantik katgorilerindeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlar ile 32 bölüm olması planlanan dizide yaşadığı her anı tüm detayları ile hatırlayan bir adam ile unutkan ve rahat bir kadının yaşadığı aşk anlatılıyor.

Find Me in Your Memory konusuna detaylı bakacak olursak bir haber spikeri olan Lee Jung-Hoon hipertimezi  sebebiyle yaşadığı her anı tüm detayları ile hatırlamaktadır. İyi anları hatırlamak güzel olsa da kötü anları tekrardan hatırlamak tam bir azap olmaktadır. Ünlü bir oyuncu olan Yeo Ha-Jin  ise rahat ve umursamaz kişiliği ile tanınmaktadır. Bu farklı iki kişilik karşılaşır ve birbirlerine aşık olurlar.

Find Me in Your Memory oyuncuları arasında spikerimizi Kim Dong-Wook oynarken oyuncu kızımıza Mun Ka-Young hayat veriyor. Kim Seul-Gi ise oyuncumuzun menejeri rolü.

Find Me in Your Memory 1. bölüm beklenenin üstünde başlayarak güzel bir dramın başlangıcını oluşturuyor. Kim Dong-Wook ‘u Coffee Prince’den bu yana seyretmemiştim. Rolüne çok yakışmış. Konu da güzel görünüyor, iyi bir dram dizisi olacağını ümit ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: