Flower Crew Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

16 Eylülde yayın hayatına başlayan Flower Crew: Joseon Marriage Agency yeni tarihi Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide Joseon Hanedanlığı döneminde çöpçatanlık yapan Çiçek ekibi’nin hikayesi anlatılıyor.

Flower Crew konusuna detaylı bakacak olursak, ailesinin geçmişini bilmeden bir demirci olarak yaşayan Lee Soo, fakir bir kız olan Gae Ddong ‘a aşıktır ve onunla evlenmek istemektedir. Geçmiş ortaya çıkıp saraydan gizli kaçırılan bir prens olduğu anlaşılınca tahta geçmek zorunda kalır ve soylu bir hanım olmayan Gae Ddong’la evlenmesi zorlaşır. Üç yakışıklıdan oluşan Çiçek ekibinin yeni görevi Gae Ddong ‘a bir soylu hanıma dönüştürmektir.

Flower Crew oyuncularından çiçek ekibinin en zekisine Kim Min-Jae hayat verirken, fakir kızımızı Kong Seung-Yeon canlandırıyor. Kral rolünde ise Seo Ji-Hoon var.

Flower Crew 1. bölümünde kral olmadan önceki Lee Soo’yu görüyoruz ve Gae Ddong ‘a aşkına şahit oluyoruz. Konuyu ben çok beğendim, tarihi dizileri de özellikle severim ama oyuncu seçimleri tam olmamış gibi. Hiç uyumlu değiller. Roller için erkekler toy kalmışlar. Kim Min-Jae sesini gür çıkarmak için kasıyor, çiçek ekibi tatlılıktan dökülüyor:) Tabi sadece bir bölüm seyrettim ben, seyrettikçe farklılaşıyor karakterler. Şans vermek lazım bu yapımlara ama benim tercihim olmayacak gibi. İyi devam ederse haber verin mutlaka:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: