Graceful Family Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

21 Ağustosta yayın hayatına başlayan Graceful Family dram türündeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide sırlarla dolu zengin bir ailenin açıklarını örtmek için kurulmuş olan TOP ekibinin mücadelesi anlatılıyor.

Graceful Family konusuna detaylı bakacak olursak Kore’nin başarılı şirketlerden biri olan MC Group’un varisi olan Mo Seok-Hee annesinin gizemli ölümünden sonra ülkeyi terk etmiş, ancak 15 yıl sonra ülkeye geri dönebilmiştir. Üvey annesi ve kardeşleri tarafından istenmeyen kızımız kendini zorlu bir güç savaşı içinde bulur. Hem annesinin ölümünü araştırmak hem de güç kazanmak için dürüst ve sadık bir avukat olan Heo Yoon-Do’yu TOP ekibine aldırır. Mc Grubun kirli işlerini örtbas etmek için kurulan bu ekipte ise çaylak avukatımız başlarda zorlanacaktır.

Graceful Family oyuncuları arasında zengin kızımızı Lim Soo-Hyang oynarken, çaylak avukatımıza Lee Jang-Woo hayat veriyor. TOP ekibinin başında yer alan eski hakimimizi ise Bae Jong-Ok canlandırıyor.

Graceful Family 1. bölümü ile ilgi çekici bir giriş yapıyor. Zengin ailenin açıklarını örtmek için bir TOP ekibinin varlığı benim çok hoşuma gitti. Var mı böyle aileler merak ettim doğrusu:) Her zengine lazım böyle ekip:) Asi kızımızı en son My ID Is Gangnam Beauty’de seyretmiştik.O dizinin etkisi mi bilmiyorum ama ben de maalesef yüzünü her gördüğümde estetikli olduğunu düşünüyorum. Lakin, Graceful Family 1. bölümünde müthiş oynamış, rolü ona çok yakışmış. Sırf Mo Seok-Hee ‘nin neler yapacağını merak ettiğim için bile diziye devam edebilirim:) Zengin entrikalı aile dramalarından hoşlanıyorsanız Graceful Family kaçırmayın derim.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: