Her Private Life Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

10 Nisanda yayın hayatına başlayan Her Private Life romantik komedi türündeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide uzun süredir sevdiği sanatçının hayranı olan genç bir kadının tüm özel hayatını kaplayan bu hayranlık sevdası (”fangirl’lük) ile iş hayatını birlikte yürütme çabası konu ediniliyor.

Her Private Life konusuna detaylı bakacak olursak, sanat galerisinde küratör (sergi düzenleyicisi) olarak çalışan Sung Deok-Mi, bir idol grubunun üyesi olan Shi-An’ın (One) ‘ın büyük bir hayranıdır ve özel hayatında fangirl olarak aktivitelere katılıp, büyük çaplı bir fan sitesinin de yöneticiliğini yapmaktadır. Bu yönünü gizli tutan kızımızın işleri, çalıştığı sanat galerisine atanan yeni müdür Ryan Gold gelince epey karışır. Gizli özel hayatını türlü tesadüfler sonucu öğrenen müdürümüzün ilk günden dikkatini çekmeyi başarır.

Her Private Life oyuncuları arasında çalışkan küratörümüze güzel oyuncu
Park Min-Young hayat verirken, müdürümüz Ryan’ı ise Kim Jae-Wook oynuyor. Why Secretary Kim?’de pek güzel olan Park Min-Young burada sanki biraz zayıflamış gibi geldi. Renkli ceket pantolon takımlarına bayıldım:)

Her Private Life 1. bölümü ile çağın kanayan yarası hayranlık konusuna değinerek Kore’de de abartılı olarak yaşanan ‘fangirl’lük sınırlarına dikkat çekiyor. Hiçbir dönemimde hayranlık boyutunda bir sanatçıya sevgi beslemediğimden şahsıma bazı kısımları aşırı gelmiş olsa da kıyıdan köşeden bu durumları bilenlerin keyifle bu diziyi seyredeceklerini düşünüyorum. Sanat galerisi teması da oldukça güzel olmuş.

İnternete düştüğü ilk zaman 1. bölümünü seyretmiştim lakin yazıyı yazamadığım için dizi şimdiye epey ilerlemiştir muhtemelen . Seyredenlerden nasıl gittiği ile ilgili yorumlar alabilirsek seviniriz:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: