Hospital Playist Konusu-2020 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

12 Martta yayın hayatına başlayan Hospital Playist medikal türündeki yeni Kore dizilerinden. 12 bölüm olması planlanan dizide tıp fakültesinden bu yana arkadaş olan 5 doktorun hayat hikayeleri anlatılıyor.

Hospital Playist konusuna detaylı bakacak olursak aynı tıp fakültesine giden beş arkadaş aynı hastanede çalışmaya başlarlar. Öğrencilik zamanlarında devam ettirdikleri müzik grubunu da aktif hale getiren ekip bir yanda hastalarını kurtarmaya uğraşırken bir yandan da kendi düzenlerini korumaya çalışır.

Hospital Playist oyuncuları arasında yok yok desek yeri var. Muhteşem üçlü olarak Jo Jung-Suk , Jung Kyoung-Ho ve Yoo Yeon-Seok kadroda yer alıyor. Yoo Yeon-Seok’u nereden hatırlıyorum derseniz Mr. Sunshine’daki uzun saçlı samurayımızın ta kendisi. Tek kadın doktorumuza ise Jeon Mi-Do hayat veriyor.

Hospital Playist 1. bölümü ile sanki diziye ortadan başlamışsınız izlenimini veriyor. Bir ara bölümü kontrol etmedim değil. Ancak çabuk toparlıyor. Tipik doktor dizisi gibi devam ediyor.Ne kadar zor hayatlar yaşadıklarını doktorların bir kere daha anlıyorsunuz. Üç başrol bir arada olunca hangisine odaklanacağınızı şaşırıyorsunuz. Müzik grubu olayı iyi olmuş. Güncel doktor dizisi arayanlar sevecektir ama dizinin biraz üst yaş grubuna hitap ettiğini atlamyın derim.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: