Hot Stove League Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

13 Aralıkta yayın hayatına başlayan Hot Stove League dram kategorisindeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide Beyzbol liginin son sıralarında yer alan Dreams takımının yeni yönetici ile yükselişe geçmesi konu ediniliyor.

Hot Stove League konusuna detaylı bakacak olursak başarılı bir yönetici olan  Baek Seung-Soo  beyzbol liginde durumu kötü olan Dreams takımına genel müdür olarak atanır. Takımda uyuşmazlıklar had safhada, otorite de eksiklikler vardır. En büyük yardımcısı ise Dreams’ de çalışmak çocukluk hayali olan operasyon müdürü Lee Se-Young olacaktır.

Hot Stove League oyuncuları arasında yeni genel müdürümüze Namkoong Min hayat verirken, kadın yöneticimizi ise Park Eun-Bin canlandırıyor. Oh Jung-Se bir beyzbol oyuncusunu oynamaktadır.

Hot Stove League 1. bölümü ile iyi bir takım mücadelesi seyredeceğimizi bizlere gösteriyor. Beyzbolun kurallarını dahi bilmesem de ilk bölümden oldukça keyif aldım. Oyuncular rollerine yakışmış, belli ki hikaye iyi kurgulanmış. Spor ekseninde gerçekçi bir yükseliş hikayesi seyretmek istiyorsanız vakit kaybetmeden Hot Stove League dizisine başlayın derim.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: