Hotel Del Luna Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

13 Temmuzda yayın hayatına başlayan Hotel Del Luna fantastik türdeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide müşterilerinin hayaletler olduğu bir otelde çalışmak zorunda kalan bir insanın hikayesi konu ediniliyor.

Hotel Del Luna konusuna detaylı bakacak olursak, kötü bir hayat sürüp birkaç kişinin ölümüne sebep olan Jang Man-Wol bu kötü hayatının yüzünden lanetlenir ve müşterisi ölüler olan bir otelin başına geçirilir. 1000 yıldan fazla süredir otelin başında olan kızımız, bir gün otele davetsiz giren bir adamı yakalar ve hayatını bağışlamasına karşılık adamın oğlunu 20 yıl sonra kendisine vermesini ister. 20 yıldır iyi bir hayat süren Koo Chan-Sung, Jang Man-Wol’un kendisini ziyaretinden sonra istemeyerek de olsa Hotel Del Luna’da çalışmaya başlayacaktır.

Hotel Del Luna oyuncuları arasında lanetli otel yöneticimizi IU canlandırıken, bahtsız gencimize ise Yeo Jin-Goo hayat veriyor. Shin Jung-Geun da otelde çalışan barmen olarak karşımıza çıkıyor.

Hotel Del Luna 1. bölümü ile beklentileri karşılayarak farklı bir görsel şölen sunuyor. Yüksek bir reytingle de açılışı yapıp, seyircilerinde ilgisini şimdiden çekmiş bulunuyor. Ben de ilk bölümü çok beğendim, otelin görüntüsüne, IU’nun görünüşüne ve kıyafetlerine hayran kaldım. Romance is a bonus book’da yaptığım gibi bölüm bölüm yorumlamayı düşünüyorum. Şu yazıdan Hotel Del Luna yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: