Kill It Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

23 Martta yayın hayatına başlayan Kill It, aksiyon dolu sahneleri ile göz dolduran yeni Kore dizilerinden. 12 bölüm olması planlanan dizide tetikçi olarak yetişen bir adam ile bu tetikçiyi yakalamaya yemin etmiş bir kadının hikayesi anlatılıyor.

Kill It konusuna detaylı bakacak olursak, Kim Soo-Hyun gerçek kimliğini bilmeden bir tetikçinin yanında yetişmiş ve adeta bir ölüm makinası olarak hayatına devam etmiştir. Ailesini bulabilmek için isimsiz müşterilerden işler alır. Başarılı dedektiflerden olan Do Hyun-Jin’in muhabir sevgilisinin öldüğü cinayetler serisinde de soğukkanlı katilimiz Kim Soo Hyun’un da parmağı vardır. İkili türlü tesadüflerle karşılaşacak, birbirlerini tuzağa düşürmeye çalışacaktır.

Kill It oyuncuları arasında kadersiz tetikçimizi Jang Ki-Yong oynarken, kadın dedektifimize ise idollerden Nana eşlik ediyor. Jang Ki-Yong’un oyunculuğunu konuşmaya gerek olmadığını hepimiz bildiğimize göre:) kızımızın da rolüne çok yakıştığını müjdeleyebilirim. Ayrıca birbirlerine de oldukça yakışmışlar.

Kill It 1. bölümü ile daha çok tetikçimizin çocukluğuna odaklanarak, nasıl büyütüldüğünü bizlere gösteriyor. Aksiyon ve çatışma sahneleri fazlasıyla kullanılmış. Diğer bölümlerde bu kadar olacağını düşünmüyorum, biraz da veteriner olarak saklanan katilimizin açığa çıkmamak için yapacaklarını konu edinecektir. OCN’nin aynı türden Trap yapımını beğenmiştim, aynı tarzda olan Kill It de karanlık polisiye sevenlere öneririm. Jang Ki-Yong da bonusu efendim:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: