Kore Dizi Önerileri 2020- Yeni Başlayan Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

2020 yılında da farklı türlerden pek çok sayıda Kore dizisi yayınlanmaya başladı.İşte bu dizi karmaşasında peki ama hangi 2020 Kore dizisi daha güzel; hangi dizi tam benim aradığıma göre sorularını soruyorsanız; hazırladığım bu liste tam da ihtiyacınızı karşılayacak türden. Gelecek günlerde yayın hayatına başlayacak en iyi Güney Kore dizileri ile seyretmeye başladığım dizilerin detaylı yorumlarını yazdığım yazıları aşağıda bulabilirsiniz. 2019 Güney Kore Dizilerinden pek çoğunu listelediğim; Kore Dizi Önerileri 2019 yazıma ise şuradan ulaşabilirsiniz.

2020 Kore Dizileri Listesi

1. Touch

3 Ocakta yayın hayatına başlayan Touch romantik komedi türündeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide hayallerinin peşinden koşan makyaj sanatçılarının hikayesi anlatılıyor. Dizi ile ilgili detaylar şuradadır.

2. Money Game

15 Ocakta yayın hayatına başlayan Money Game dram kategorisinde yer alan yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması beklenen dizide ülkenin ekonomik krize girmesini engellemek için çaba gösteren finans çalışanlarınn mücadelesi anlatılıyor. Detaylar şuradadır.

3.Itaewon Class

31 Ocakta yayın hayatına giren Itaewon Class dram ve romantik kategorilerinde yer alan yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide adaletsiz dünyada kendi başına yükselmeye çalışan genç bir adamın intikam hikayesi anlatılıyor. Dizinin ayrıntılı konu yazısına şuradan ulaşabilirsiniz

4. When the Weather Is Fine

24 şubatta yayın hayatına başlayan When the Weather Is Fine yeni romantik Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide küçük bir kasabada yolları tekrardan kesişen lise arkadaşlarının romantik ilişkisi anlatılıyor. Detaylı konu yazısı şuradadır.

5. Hi Bye, Mama!

22 şubatta yayın hayatına başlayan Hi Bye, Mama! fantastik kategorideki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide tekrardan insan olmak için mücadele eden bir hayaletin hikayesi konu ediniliyor. Detaylar şu yazıdadır

6. Hospital Playist

12 Martta yayın hayatına başlayan Hospital Playist medikal türündeki yeni Kore dizilerinden. 12 bölüm olması planlanan dizide tıp fakültesinden bu yana arkadaş olan 5 doktorun hayat hikayeleri anlatılıyor. Detaylı konu yazısı şuradadır.

7. Memorist

11 Martta yayın hayatına başlayan Memorist fantastik polisiye kategorisindeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizi aynı adlı webtoondan uyarlanarak dokunduğu insanların anılarını okuyabilen bir dedektifin hikayesini anlatıyor. Dizi konusunun ayrıntıları şu yazıdadır.

8. 365: Repeat The Year

23 Martta yayın hayatına başlayan 365: Repeat The Year fantastik gizem kategorisindeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlarla 24 bölüm olması planlanan dizide bir yıllığına geçmişe gitme şansı elde eden 10 kişinin değişen hayatları anlatılıyor. Dizi ile ilgili ayrıntılar şu yazıdadır.

9. Meow, the Secret Boy

Meow, the Secret Boy 25 Martta yayın hayatına başlayan romantik komedi türündeki Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlarla 32 bölüm olması planlanan dizide insana dönüşen bir kedinin sahibinin hayatını nasıl dönüştürdüğü anlatılıyor. Detaylar şuradadır.

10.Find Me in Your Memory

18 Martta yayın hayatına başlayan Find Me in Your Memory dram ve romantik katgorilerindeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlar ile 32 bölüm olması planlanan dizide yaşadığı her anı tüm detayları ile hatırlayan bir adam ile unutkan ve rahat bir kadının yaşadığı aşk anlatılıyor.Dizi ile ilgili detaylar şu yazıdadır

11. Rugal

28 Martta yayın hayatına başlayan Rugal polisiye kategorisindeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide suç örgütünün üzerine giderken eşini ve gözlerini kaybeden bir dedektifin yapay gözlerle tekrar hayata tutunmasını konu ediniyor. Detaylar şuradadır.

12.Eccentric! Chef Moon

27 Martta yayın hayatına başlayan Eccentric! Chef Moon romantik komedi türündeki yeni Kore dizileriden. 16 bölüm olması planlanan dizide geçirdiği kaza sonucunda hafızasını yititen bir moda tasarımcısının ünlü bir şefin evinde yaşamasıyla anlatılıyor. Detaylara şu yazıdan ulaşabilirsiniz.

13.The King: Eternal Monarch

17 Nisanda yayın hayatına başlayan The King: Eternal Monarch romantik ve fantastik kategorilerindeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide paralel dünyalar arasında bir geçit keşfeden iki farklı dünyadaki insanın aşkı anlatılıyor. Dizinin konusu ayrıntılı şurada yer alıyor.

14.Soul Mechanic

6 Mayısta yayın hayatına başlayan Soul Mechanic dram kategorisindeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlarla 32 bölüm olması planlanan dizide öfke kontrolü yaşayan bir sanatçının psikiyatristi ile yaşadığı aşk konu ediliyor.Detaylar şuradadır.

15. Oh My Baby

13 Mayısta yayın hayatına başlayan Oh My Baby romantik komedi kategorisindeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide hep anne olmak isteyip aşkı bir türlü yakalayamamış bir kadının hikayesi anlatılıyor. Ayrıntılar şu yazıdadır.

16. King Maker: The Change of Destiny 

17 Mayısta yayın hayatına başlayan  King Maker: The Change of Destiny yeni tarihi Kore dizilerinden. 24 bölüm olması planlanan dizide bir kahini seven adamının hem sevdiği kadın için hem de taht için verdiği mücadele anlatılıyor. Detaylar şu yazıdadır.

2020 Kore Dizileri Yorumları

  1. Crash Landing On You

Seyrettiğim Crash Landing On You dizisi ile ilgili yorumlar şu yazıda toplanmıştır.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: