Legal High Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

8 Şubatta yayın hayatına başlayan Legal High, 16 bölüm olması planlanan yeni Kore dizilerinden. Aynı isimli 2012 yapımı Japon dramasından uyarlanan dizi,birbirinden farklı karakterlere sahip iki avukatın hikayesine odaklanıyor.

Legal High konusuna detaylı bakacak olursak çaylak bir avukat olan Seo Jae-In adalete son derece güvenmekte ve elinden geldiğince insanlara faydalı olmaya çalışmaktadır. Çocukluk arkadaşının davasını kaybedince suçlamaları düşürmek için başarı oranı %100 olan avukat Go Tae-Rim’den yardım istemek zorunda kalır. Kibirli ve sadece parayı düşünen Go Tae Rim’i ikna etmek ise zaman alacaktır.

Legal High oyuncuları arasında paragöz avukatımızı Jin Goo oynarken, çaylak kızımıza ise The Smile Has Left Your Eyes’dan hatırlayacağınız
Seo Eun-Su oynuyor. Suits‘deki sekreterimiz Chae Jung-An bu dizide avukatlığa terfi etmiş:)

Legal High 1. bölümü ile komedinin ağırlıkta olacağı bir hukuk dizisi olduğunu gösteriyor. Çok konuşan paragöz avukatımız iyi karakterize edilmiş, insan dinlemekte bile zorlanıyor. Kızımız ise çaylak, masum ve işlerin nasıl yürüdüğünden habersiz. İlginç olanı karakterine hiç uymayan bir şekilde boks ile ilgileniyor. Güncel hukuk dizisi arayanlar bu eğlenceli yapıma şans verebilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: