Less Than Evil Konusu- 2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

3 Aralıkta yayın hayatına başlayan Less Than Evil, yarım saatlik kısımlar ile 32 bölüm olması planlanan yeni Kore Dizilerinden. 2010 yapımı
BBC dizisi “Luther” ‘in Kore uyarlaması olan dizimiz bir seri katil hikayesine odaklanırken, işine tutku ile bağlı dedektifimizin bu seri katili yakalamaya çalışmasını konu ediniyor.

Less Than Evil konusuna detaylı bakacak olursak, şiddet suçlar departmanında görev alan Woo Tae-Seok  işinde oldukça başarılı, yalnız çalışan bir dedektiftir. Bir gün, bir seri katil davası üzerinde çalışırken gazetecilik yapan tuhaf bir kadın olan Eun Sun-Jae’den yardım alır ve sonrasında pek çok davada birlikte çalışır. İkili yakınlaştıkça Eun Sun-Jae’nin tuhaflıklarının psikopatlık sınırlarını zorladığı anlaşılır.

Less Than Evil oyuncuları arasında işine bağlı dedektifimizi Shin Ha-Kyun oynarken, tuhaf kızımıza Lee Seol hayat veriyor. Diğer dedektiflerimizi ise Park Ho-San ve Baro canlandırıyor.

Less Than Evil 1. bölümü ile meraklandıran ve heyecanlandıran bir seri katil hikayesi ile başlıyor ve hemen birinci bölümde de bu hikayeyi sonuçlandırıyor. İyi bir dizi olduğunu duyduğum Luther’den uyarlama olduğu için konu sıkıntısı çekmeyeceklerini söyleyebiliriz. İlerleyen bölümlerde Eun Sun-Jae’nin dizide daha aktif olacağını tahmin ediyorum. Dizinin şiddet içeren sahneleri detaylı gösterdiği uyarısını yaparak, sıkı ve karanlık bir polisiye seyretmek isteyenleri Less Than Evil alternatifine yönlendiriyorum. Takipteyiz efendim:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: