Let Me Introduce Her Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

14 Temmuzda yayın hayatına başlayan Let Me Introduce Her dram ve gizem kategorilerinde yer alan hafıza kaybı konusunu içerisinde görebileceğimiz yepyeni bir Kore Dizisi. About That Woman  adı ile de anılan dizimiz sırlarla dolu olan bir kadının yeni bir yüze sahip olmak için yaptırdığı plastik cerrahi müdahalesi sırasında hafızasını kaybetmesini konu ediniyor.

Let Me Introduce Her konusuna biraz daha detaylı bakacak olursak; Ji Eun-Han yaşadığı olaylar sonrasında saklanmaktan başka yolu olmayan bir kadın olarak karşımıza çıkmaktadır.  Son çare olarak yüzünü değiştirmek için yüz rekonstrüksiyon ameliyatı olmaya karar veren Ji Eun-Han; ameliyat sonrasında beklenmeyen bir durumla karşılaşarak hafızasını kaybeder. Ne yazık ki karanlık geçmişi onu takip etmekten vazgeçmemekte; genç kadın hatırlayamadığı bu geçmişi ile şimdiki yaşamı arasında bocalamaktadır. Bambaşka bir yüzle uyanıp kim olduğunu hatırlamayan Ji Eun-Han’a ise bu zorlu kendini tanıma sürecinde en büyük yardımı ameliyatı yapan plastik cerrah Han Kang-Woo  yapacaktır.

Let Me Introduce Her oyuncuları arasında hafızasını kaybeden kızımız Ji Eun-Han’a Nam Sang-Mi hayat veriyor. Plastik cerrahımızı ise Kim Jae-Won oynuyor. Çok sevdiğim dizi 49 Days’da başrolde olan Jo Hyun-Jae ise kızımızın eski kocasını canlandırıyor.

Let Me Introduce Her 1. bölüm itibari ile  ilginç konusu ile sırların birer birer ortaya çıkacağı merak uyandıran bir yapım olduğunu kanıtlıyor.  Korelilerin hafıza kaybı konusunu çok fazla sevdiğini ve dizilerde bolca kullandığını biliyorduk  lakin  Let Me Introduce Her yüz değiştirme kısmını da ekleyerek çıtayı baya bir yükseltmişe benziyor:) Aile sırları da işin içine girince işler epey bir karışıyor. Hafıza kaybı konusunu seven şahsımın ilgisini ilk bölümlerden itibaren çeken  Let Me Introduce Her’ ün bölümlerini merakla bekliyoruz efendim. İnşallah bekleneni karşılayarak yarım saatlik 40 bölümün su gibi aktığını görürüz. Keyifli seyirler…

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: