Let’s Eat 3 Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

16 Temmuzda yayın hayatına başlayan Let’s Eat 3, Kore dizilerinde pek de alışık olmadığımız şekilde  3. Sezonu  ile  Let’s Eat dizisinin devam serisi olarak karşımıza çıkıyor.  İlk sezonu 2013 yılında yayınlanan dizininin, ikinci sezonu ise 2015 yılında seyirci ile buluşmuştu. Gurme olan Koo Dae-Young’un yemek maceralarının devam edeceği dizide; 3. sezonda hikaye bizleri bu kez  Koo Dae-Young’un üniversite yıllarına doğru götürecek.

Let’s Eat 3 konusuna biraz daha detaylı bakacak olursak, artık 30’lu yaşlarında olan  Koo Dae-Young kendini yalnız hissetmekte ve bir rutin şeklinde hayatını sürdürmektedir. Bu günlerden birinde tesadüf eseri üniversite yıllarında komşusu olan Lee Ji-Woo ile karşılaşır ve birlikte güzel anıları yaddederler. Bu sırada  kendisi gibi gurme olan Lee Ji-Woo’ yu özlediğini fark eden  Koo Dae-Young  evini Lee Ji-Woo’nun yakınlarında tutmaya karar verir ve tekrardan komşu olurlar. Eski ve yeni komşular artık birlikte daha çok lezzetli yemeğin tadına bakabileceklerdir.

Let’s Eat 3 kadrosu başrol oyuncu Yoon Du-Jun hariç olmak üzere bu sezonda tamamiyle değişmiş durumda. 2. sezonda başrollerde olan Seo Hyun-Jin’i 2. bölümde konuk olarak görebileceğimiz dizide bu sefer kadın başrolde komşu rolündeki Baek Jin-Hee var. Yoon Du-Jun’yu en son Radio Romance’de Baek Jin-Hee ise Jugglers’de seyretmiştim. Let’s eat 3’de uyumlu bir çift olduklarını söyleyebilirim.

 

Let’s Eat serisini daha önce seyretmemiş biri olarak Let’s Eat 3 1. bölümden oldukça keyif aldım. Daha önceden seyretmeyenlerin hikayede  herhangi bir bir kopukluk yaşamayacağını garanti edebilirim. Üniversite yıllarına yoğunlaşan bu sezonda yeni katılan karakterlerin hikayeleri zaten Let’s Eat seyircisi tarafından da ilk kez görüldüğü için diziye adapte olmanız hiç zor olmayacaktır. Tereddüt etmeden başlayabilirsiniz efendim. Hep duyduğum bu seriye şimdiye kadar  başlamadığım için ben oldukça hayıflandım. Yemek sahnelerine bayıldım. Kore yemekleri ile ilgili detaylı bilgiler öğrenebileceğimiz seyir zevki yüksek olan güzel bir dizi Let’s Eat. Tek uyarım açken kesinle seyretmeyiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: