Level Up Konusu- 2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

10 Temmuzda yayın hayatına başlayan Level Up romantik komedi türündeki yeni Kore dizilerinden. 12 bölüm olması planlanan dizide iflas eden bir oyun şirketini kurtarmak üzere başa geçen soğukkanlı bir yöneticinin bu süreçte tanıştığı kadın çalışana zamanla aşık olmasını seyrediyoruz.

Level Up konusuna detaylı bakacak olursak bir oyun şirketi olan  ‘Joy Buster’ın baş geliştiricilerden biri olan Shin Yeon-Hwa şirket iflas ettiğinde zor günler geçirir ve şirketin yeniden yapılandırılması için gelecek ekiple şirketi kurtarmak için elinden geleni yapmaya karar verir. Lakin yeniden yapılandırma uzmanı Ahn Dan-Te tam bir baş belasıdır ve ikili yanlış anlamalar yüzünden birbirlerini farklı tanıyacaklardır.

Level Up oyuncuları arasında işkolik, soğukkanlı yöneticimizi Sung Hoon canlandırırken, özverili çalışanımıza Han Bo-Reum canlandırıyor. Kendisini nerede seyrettim derken Go Back Couple’da Ma Jin-Joo’nun arkadaşlarından biriydi. Ayrıca Memories of the Alhambra ‘da da eski eşlerden biriydi hatırlarsınız:)

Level Up 1. bölümü ile çok klişe bir konuyu eğlenceli şekilde bir kez daha bizlere sunuyor. Bitmiyor soğuk yöneticimizin kalbini yumuşatmak sevdamız:) Nitekim takıntılı, insanlara mesafeli, işkolik profilini Sung Hoon başarıl bir şekilde çiziyor. Gerçi ben biraz yapmacık buldum ama diğer bölümler oturacağını düşünüyorum. Kızımız ise rolüne cuk oturmuş ve dizi ilk bölüm itibariyle eğlenceli olmuş. Klişeden hala sıkılmadıysanız, Güncel bir 2019 yaz dizisi olabilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: