Leverage Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

13 Ekimde yayın hayatına başlayan Leverage suç ve aksiyon türlerindeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide modern Robin Hoodculuğa soyunarak zenginden alıp fakire veren bir dolandırıcılık ekibinin hikayesi anlatılıyor.

Leverage konusuna detaylı bakacak olursak, oldukça yetenekli bir sigorta uzmanı olan Lee Tae-Joon ölüm döşeğinde olan oğlunu kurtarmak için işinden istifa eder ve umut olacak doktorun tuzağına düşer. Yaşadığı bu kötü olaydan sonra hayatı tamamen değişen sigortacımız artık ahlaksız zenginlerden çalıp gerçek mağdurları koruyan bir ekip kurar. Ekibinde müthiş bir oyuncu olan  Hwang Soo-Kyung,   eski asker Roy Ryu ve bir bilgisayar dahisi  Jung Ui-Sung yer alacaktır.

Leverage oyuncuları arasında çizgi değiştiren sigortacımıza Lee Dong-Gun hayat verirken, suç ekibinde ise Jeon Hye-Bin, Kim Kwon, Yeo Hoi-Hyeon var.

Leverage 1. bölümü ile hızlı bir başlangıç yapıp sigortacımızın eski hayatını bizlere gösteriyor. Biraz hikaye hızlı ilerledi gibi geldi bana, ne oluyor bu kim demeden planlar kuruldu. Lee Dong-Gun ‘u çok severim ama uzun zamandır seyredemiyorum kendisini. 2. bölümde ekip kurulup hikaye daha sağlam ilerlemeye başlayacaktır eminim. Suç dolandırıcılık konularını sevenler aksiyon sahnelerinin de olduğu bu diziyi seveceklerdir eminim.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: