Love in Sadness Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

23 Şubatta yayın hayatına başlayan Love in Sadness, yarım saatlik kısımlar ile 40 bölüm olması planlanan yeni Kore dizilerinden. 1999 yapımı Japon draması ‘Beautiful Person’dan uyarlanan dizi, baskıcı kocasından kaçmak için tek çaresi yeni bir yüze sahip olmak olan bir kadının acınası dramını anlatıyor.

Love in Sadness konusuna detaylı olarak bakacak olursak, zengin bir ailenin gelini olan Yoon Ma-Ri , kocasından şiddet görmekte adeta bir hapis hayatı yaşamaktadır. Birkaç defa kaçma girişiminde bulunsa da zengin ve güçlü olan kocası Kang In-Wook onu yakalamış, hareket alanını iyice kısıtlamıştır. Son çare olarak cerrahi bir operasyon ile yüzünü değiştirmek aklına gelir ve iyi bir plastik cerrah olan Seo Jung-Won ile yolları karşılaşır. Bu süreçte ikili aşkla da tanışacaklardır.

Love in Sadness oyuncuları arasında plastik cerrahımızı Ji Hyun-Woo oynarken, Yoon Ma-Ri’nin iki yüzünü 🙂 Park Ha-Na ve Park Han-Byul canlandırıyor. Sayko kocamıza ise müthiş bir oyunculukla Ryu Soo-Young hayat veriyor.

Love in Sadness 1. bölümü ile bize adeta zengin aile ihtişamı nasıl olurun cevabını vermiş. Kullanılan evler bir harika 🙂 Artık şaşırmıyoruz plastik cerrahi operasyonlarına değil mi? Kore ‘de şu yazımda da bahsettiğim gibi bu tip operasyonlar çok normal karşılandığı için dizilere güzel malzeme oluyor. Konusu itibariyle 2018 dizilerinden olan Let Me Introduce‘e çok benzese de ondan daha kaliteli bir yapım gibi duruyor. Ben kullanılan müzikleri, ressam olan kızımızın çizdiği resimleri ve çaresizliğin anlatılışını sevdim. Kıskanç koca çok iyi oynamış. I have a lover ‘daki nefretlik kızımız burada yeni yüzü oynamasaydı daha da iyi olurdu ya belli olmaz severiz belki bu dizide kızımızı:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: