Love With Flaws Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

27 Kasımda yayın hayatına başlayan Love With Flaws romantik komedi türündeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlarla 32 bölüm olması planlanan dizide güzellik konusunda önyargılı olan iki insanın zamanla birbirini sevmesi anlatılıyor.

Love With Flaws konusuna detaylı bakacak olursak bir okulda beden eğitimi öğretmenliği yapan Joo Seo-Yeon’un birbirinden yakışıklı üç erkek kardeşi vardır. Kardeşleri yüzünden yıllarca sıkıntı çeken Joo Seo-Yeon’un artık yakışıklı erkeklerden nefret etmekte, çirkin erkeklerden hoşlanmaktadır. Çocukluk yıllarında görünüşünden dolayı küçümsenen Lee Kang-Woo ise görünüşüne takıntılıdır ve bu iki farklı görüşte insanı kader bir kere daha karşılaştırır.

Love With Flaws oyuncuları arasında beden öğretmenimizi Oh Yeon-Seo canlandırırken, takıntılı yakışıklımıza Ahn Jae-Hyun hayat veriyor. Kim Seul-Gi ise aynı okulda görev yapan bir öğretmen rolünde.

Love With Flaws 1. bölümde güzellik algılarımız üzerine düşündürecek bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Yalnız Ahn Jae-Hyun’a ne olmuş öyle Ku Hye-Sun’la boşanma pek yaramamış sanki. İlk bölüm bana hitap etmedi pek ama bölümler artıkça dizi güzelleşebilir. Güncel romantik komedi arayışında olanlar değerlendirebilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: