Matrimonial Chaos Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

8 Ekimde yayın hayatına başlayan Matrimonial Chaos, yarım saatlik kısımlarla 32 bölüm olması planlanan yeni Kore dizilerinden. The Best Divorce adı ile de anılan dizide, boşanmanın eşiğine gelmiş 3 yıllık evli bir çiftin hikayesi anlatılıyor.

Matrimonial Chaos konusuna detaylı bakacak olursak, müzik alanında çalışmayı çok isteyen Jo Seok-Moo hayat koşullarında bu hayalini gerçekleştiremeyip bir güvenlik şirketinde çalışmaktadır. İlk müşterilerinden biri olan Kang Whee-Roo ile evlenir ve üç yıl evli kalırlar. Bu üç yıl içerisinde karakter olarak pek de uygun olmadıklarını düşünen ikili boşanma kararı alırlar. Boşanma arefesinde  Jo Seok-Moo ‘nun ilk aşkı ile karşılaşması işleri iyice karıştırır.

Matrimonial Chaos oyuncuları arasında Hırçın Sevgilim filminden hatırlayacağınız Cha Tae-Hyun yer alırken ona başrolde Sense8 dizisinde başarılı bir performans gösteren Bae Doo Na eşlik ediyor. Yan rollerde ise Lee El ve Son Seok-Koo yer alıyor.

Matrimonial Chaos 1. bölüm ile evlilikleri bir çıkmazda olan çiftimizin rutin hayatlarını gözler önüne seriyor. Matrimonial Chaos  evlilik kaosu olarak adlandırılıyor zaten. İki kişinin gözünden de olayları anlatmasıyla dizide iyisiyle kötüsüyle güzel bir evlilik hikayesinin işleneceğini görüyoruz. Açıkçası posterini görüp seyretmekten uzak durmuştum uzun süre ama postere aldanmayın. Mutsuz evliliklerin iç yüzünü gösteren ve eşlerin kıymetlerini ayrılma arefesinde anlayacağı bu dizimize bence şans verin. Keyifli seyirler…

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: