Melting Me Softly Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

28 Eylülde yayın hayatına başlayan Melting Me Softly içerisinde bilim kurgunun da yer aldığı romantik komedi türündeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide bedenleri dondurulup 20 yıl sonra uyandırılan bir kadın ve bir erkeğin hikayesi anlatılıyor.

Melting Me Softly konusuna detaylı bakacak olursak çok seyredilen bir Tv programının yönetmenliğini yapan Ma Dong-Chan dünyada bir ilk olan bedenlerin dondurulması deneyini programı için çekmek ister ve deneye katılmaya gönüllü olur. Yarı-zamanlı bir çalışan olan Go Mi-Ran’yı da projeye dahil edip 24 saat sonrasında bedenlerinin çözülmesi için anlaşırlar. Ancak gizemli bir komplo sonucunda çözülme işlemi gerçekleşmez ve ikilimiz 20 yıl boyunca bekledikleri kapsülde uyur. Uyandıklarında ise bildikleri dünyadan artık eser yoktur.

Melting Me Softly oyuncuları arasında yönetmenimizi Ji Chang-Wook oynarken, asistan kızımıza Won Jin-A hayat veriyor. Askerden dönen Ji Chang-Wook’u yeniden ekranlarda görmek hepimizi heyecanlandırıyor.

Melting Me Softly 1. bölümü ile bizleri 1999 yılına götürüyor ve deneyin nasıl yapıldığını gösteriyor. Yönetmenin istekliliği ve deneyin yapıldığı koşullar biraz mantık dışı gelse de takılmıyoruz 🙂 hikayeye odaklanıyoruz. Ji Chang-Wook’u özlemişiz, kızımız da yanına yakışmış, sevimli geldi bana. Sadece kızın bir iki sahnesi fazla abartılmış ve absürd olmuş ama hikaye iyi bir dizi vaddediyor bize, seyredip göreceğiz:)


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: