Meow, the Secret Boy/ Welcome Konusu-2020 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

Meow, the Secret Boy 25 Martta yayın hayatına başlayan romantik komedi türündeki Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlarla 32 bölüm olması planlanan dizide insana dönüşen bir kedinin sahibinin hayatını nasıl dönüştürdüğü anlatılıyor.

Welcome ismiyle de anılan Meow, the Secret Boy konusuna detaylı bakacak olursak bir tasarımcı olan Kim Sol-Ah  babası ile birlikte yaşamaktadır. Platonik olarak sevdiği Lee Jae-Sun’un kedisine bakmak zorunda kalır. Ancak bu kedi sıradan bir kedi olmayacaktır. Sol-Ah’in yanında insana dönüşebilen bu kedi kızımızın hayatını başkalaştıracaktır.

Meow, the Secret Boy oyuncuları arasında kedimizi 🙂 L canlandırırken, tasarımcı kızımıza Shin Ye-Eun hayat veriyor. Kızımızın platonik sevdiği adam rolünde ise Seo Ji-Hoon var.

Meow, the Secret Boy 1. bölümü ile sevimli Kore dizisi açığını kapatacak gibi görünüyor. Kedi severler kaçırmasın, pek çok kedi göndermesi mevcut dizide. Konu biraz fantastik ama neler gördü Kore dizisi izleyenler 🙂 Özellikle genç liseli seyircilerin diziyi seveceklerini düşünüyorum. Beni pek açmadı itiraf edeyim:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: