Miss Lee Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

25 Eylülde yayın hayatına başlayan Miss Lee dram ve komedinin bir arada yer aldığı yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide getir götür işleri yapan basit bir çalışanın trajikomik bir şekilde şirketin başına geçmesi konu ediniliyor.

Miss Lee konusuna detaylı bakacak olursak,  ‘Cheongil Electronics’ şirketinde basit bir çalışan olan Lee Sun-Sim  getir götür işleri yapmakta, adını dahi bilmeyen iş arkadaşları onu ‘Miss Lee’ olarak çağırmaktadır. Çalıştıkları şirket bir kriz yaşadıktan sonra Miss Lee başkan olmak zorunda kalır. Onun en büyük yardımcıları ise tecrübeli bölüm başkanı Yoo Jin-Wook ile satış danışmanı Park Do-Joon olacaktır.

Miss Lee oyuncuları arasında Miss Lee rolünde Hyeri yer alırken, bölüm başkanımızı Kim Sang-Kyung canlandırıyor. Satış danışmanı rolünde ise Cha Seo-Won var.

Miss Lee 1. bölümü ile adeta görünmez olan bir çalışanın başkanlığa doğru macerasını anlatıyor. Öyle göründüğü kadar havalı olmuyor maalesef bu süreç, dizi daha çok batan bir şirket nasıl kurtarılır modunda devam edecek gibi. İlk bölüm yer yer ben sıkıldım ama sonunda ortaya çıkan durumdan sonra dizinin devamı için heyecanlandım. Sıfırdan mücadele hikayelerini sevenler bu diziye şans verebilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: