Mother of Mine Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

23 Martta yayın hayatına başlayan Mother of Mine aile kategorisindeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlar ile 100 bölüm olması planlanan dizi, üç kız çocuğunu tek başına yetiştiren bir annenin hikayesini anlatıyor.

Mother of Mine konusuna detaylı bakacak olursak, küçük bir restoran işleten Park Sun-Ja birbirlerinden çok farklı üç yetişkin kıza sahiptir. En büyük kızı Kang Mi-Sun evlidir ve çalışan bir anne olarak zor zamanlar geçirmektedir. Ortanca kızı Kang Mi-Ri başarılı bir iş kadını olup yalnız yaşamaktadır. Eskiden yazar olan en küçük kızımız Kang Mi-Hye ise annesine restoranda yardım etmektedir. Dizide anne ve kızlarının zorlu hayatta ayakta kalma mücadelesi anlatılmaktadır.

Mother of Mine oyuncuları arasında annemizi 2018’de pek çok dizide gördüğümüz Kim Hae-Sook canlandırıken, başrol kızımızı ise Secret Mother‘dan hatırlayacağımız Kim So-Yeon oynuyor. Ona eşlik eden erkek oyuncumuz ise Hong Jong-Hyun oluyor. Hikayede Hong Jong-Hyun kendini çalışan olarak gösteren şirket varisimiz olarak yer alıyor.

Mother of Mine 1. bölümü ile iyi bir aile dizisi izlenimi veriyor. Oyuncular rollerine yakışmış. Secret Mother’daki robotik hallerini sevdiğim Kim So-Yeon için burada emin olamasam da bölümler sonunda açılacaktır. Erkek oyuncularımız sağlam 🙂 Hikaye tahmin edilebilir olmasına rağmen kalp ısıtan cinsten olunca keyif veriyor. Keşke vakit olsa da seyredebilsem diyorum türü sevenlere öneriyorum:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: