My Absolute Boyfriend Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

15 Mayısta yayın hayatına başlayan My Absolute Boyfriend, aynı adla 2008 yılında yayınlanan Japon mangasından uyarlama yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlar ile 40 bölüm olması planlanan dizide, aşkta yüzü gülmeyen genç bir kadının sahibini sevmeye programlanmış bir robotla yaşadığı trajikomik hikaye anlatılıyor.

My Absolute Boyfriend konusuna detaylı bakacak olursak, işinde oldukça başarılı olan Eom Da-Da  özel efektler konusunda uzman bir makyaj sanatçısıdır ve oyuncu Ma Wang-Joon  ile yedi yıldır birliktedir. Ne yazık ki bu birlikteliği kimse bilmemekte ikili gizlice bu ilişkiyi sürdürmektedir taki Ma Wang-Joon  çok ünlü olana kadar. Ayrılık sürecinde olan kızımızın karşısına ise mükemmel sevgili olmak için tasarlanmış robot Young-Goo çıkacak , bu ilk sürümü deneyen kızımız büyük bir ikilem yaşayacaktır.

My Absolute Boyfriend oyuncuları arasında mükemmel robotumuzu Yeo Jin-Goo canlandırırken, kızımıza ise idollerden Minah hayat veriyor. Ünlü oyuncu rolünde ise karizmasıyla Hong Jong-Hyun var. Yeo Jin-Goo’yu en son The Crowned Clown’da  seyretmiştik. Robot rolünde de başarılı bir iş çıkartacağa benziyor. Minah’ı daha önce hiç seyretmemiştim ama çok beğendim ilk bölümde Hong Jong-Hyun bildiğimiz Hong Jong-Hyun zaten:)

My Absolute Boyfriend 1. bölümde daha çok kızımızın hikayesine yer veriliyor. Özel efekt makyözü olmak ilginçmiş gerçekten 🙂 Mükemmel sevgili olacak bir robot tasarım fikri cazip bir fikir, Big Hero 6 animasyonunu hatırlattı biraz bana. Orada sevgili olarak değil de arkadaş olarak yapılan her an seni düşünüp mutsuz olduğunda sana sarılan Baymax’a bayılmıştım:) Burada da benzer bir konu işlenecek, aşkta yeterince ilgi görmemiş kızımız onun mutluluğu için dört dönen robot erkek arkadaşına sanırım hayır diyemeyecek. Eğlenceli bir dizi bizi bekliyor 🙂


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: