My Fellow Citizens Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

1 Nisanda yayın hayatına başlayan My Fellow Citizens romantik komedi türündeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlar ile 32 bölüm olması planlanan dizide dolandırıcı olarak hayat süren bir adamın polis olduğunu bilmeden bir kadınla evlenmesini konu ediniyor.

My Fellow Citizens konusuna detaylı bakacak olursak Yang Jung-Kook çocukluğundan beri insanları dolandırmakta ve polise hiç yakalanmamasını övgüyle anlatmaktadır. Bir gece eğlencesinde Kim Mi-Young ile tanışır ve ona kısa sürede aşık olur. Mi Young ise daha önceki sevgilisiyle polis olduğu için sorunlar yaşamış Jung-Kook’a polis olduğunu söylememe kararı almıştır. Balayında bu durumu öğrenen Jung-Kook çok şaşırır, bu zorlu duruma katlanmak zorunda kalır. Bir de eskiden dolandırdığı adamın kızı Park Hoo-Ja onu Ulusal Meclis’te çalışması konusunda zorlayınca işleri iyice karışır.

My Fellow Citizens oyuncuları arasında dolandırıcımızı She Was Pretty’den hatırlayacağınız Choi Si-Won oynarken, polis kızımızı en son Your Honor’da seyrettiğimiz Lee Yoo-Young canlandırıyor. Gizemli kadınımız Park Hoo-Ja ‘yı ise rolüne çok yakışan Mr. Sunshine’dan Kim Min-Jung hayat veriyor.

My Fellow Citizens 1. bölümü ile hızlı bir başlangıç yapıyor, absürt bir romantik komedi olacağını bizlere gösteriyor.Dizinin pek çok önkabulle seyredilmesi lazım yoksa keyif alamazsınız, cılız kızımızın herkesi korkudan titreten bir polis olduğunu, dolandırıcımızın mesleğinin sahtekarlık olmasına rağmen saf aşık olabileceğini kabul edersiniz dizi güzelleşecektir:) Bu kadar çabuk evlenilir mi de sorgulanabilir tabi. Ama
Kim Min-Jung ‘un dahil olması ile dizi meraklandırıyor, absürt komediyi sevenleri tatmin ediyor:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: