My Only One Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

15 Eylülde yayın hayatına başlayan My Only One 35 dakikalık bölümleriyle 100 bölüm olması planlanan yeni Kore dizilerinden. Aile dizisi kategorisinde yer alan yapım evlatlık olduğunu bilmeyen bir genç kızın biyolojik babasının hayatına girmesiyle allak bullak olan hayatını konu ediniyor.

My Only One konusuna detaylı bakacak olursak, savcı olmak isteyen Kim Do-Ran ailesinin maddi durumu yeterli olmadığı için part time işler yaparak hukuk fakültesi için lazım olan parayı toplamaya çalışmaktadır. Bir gün evlatlık olduğunu öğrenerek, kendisini gizleyen biyolojik babasıyla karşılaşmak zorunda kalır. Bu noktadan sonra da işler bir hayli karışır.  Anlayışlı bir tabiata sahip olan kızımız hiç tanımadığı babasına da anlayışlı olabilecek midir, yoksa affetmeyip  Kang Soo-Il’yi yeniden bir azap girdabına itecek midir?

My Only One oyuncuları arasında Uee, evlatlık kızımız Kim Do-Ran’a hayat veriyor. Biyolojik babasını ise Choi Soo-Jong canlandırıyor. Genç erkek başrolümüz de ise Lee Jang-Woo yer alıyor. Uzun soluklu bir dizi olduğu için pek çok yan rolde dizimizde hazır bulunuyor. Ben Uee’yi seyretmeyi pek sevmiyorum,genelde hiçbir diziyi yarım bırakmam ama 2017 dizisi Manhole’yi yarım bırakmıştım. Senaryosunun payı bunda büyük olsa da Uee’den de bu dizi ile soğumuştum umarım My Only One’da tekrar sevdirir kendini.

My Only One 1. bölüm itibariyle birbirleri ile bağlantılı olan üç ailenin hikayesini konu ediyor. Evlatlık konusu- çocukların hikayeleri aşk maceraları derken baya bir katmanlı olacak olan dizide konu sıkıntısı çıkmayacaktır. 2018’de yayınlanan bu üçüncü aile dizisi yanılmıyorsam, Marry With Me’nin yakaladığı başarıdan sonra bakalım My Only One onun boşluğunu doldurabilecek mi?

Ayrıca söylemeden edemeyeceğim biyolojik babayı oynayan  Choi Soo-Jong dizide fazla abartılı oynadığını gördüm 1. bölümde. Yılların oyuncusuna bunu söylemek istemezdim ama çok kötü ağlıyor. Umarım diğer bölümlerde toparlanır. Merakla bekliyoruz efendim:)

 

2 Replies to “My Only One Konusu-2018 Kore Dizileri”

  1. Pusnac dedi ki:

    Merhabalar 32 bölüm bitti yeni sezondan haberler var mı?

    • admin dedi ki:

      Merhabalar, My only one dizisi benim bildiğim 100 bölüm şeklinde tek sezon olacak sanırım yanlış dizi altına yorum yaptınız. Partner for justice’i mi kastetmiştiniz:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: