My Strange Hero Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

10 Aralıkta yayın hayatına başlayan My Strange Hero, yarım saatlik kısımlar ile 32 bölüm olması planlanan 2018’in son Kore dizilerinden. Lise hayatında yaşanan pişmanlıkları konu edinen dizi Bok-Su’s Back ismi ile de anılıyor.

My Strange Hero konusuna detaylı olarak bakacak olursak, Kang Bok-Su iki yakın lise arkadaşı ile insanların çeşitli isteklerini yerine getirerek para kazanmaktadır. Ancak lisede yaşadığı bir şiddet olayı sonucunda haksız yere okuldan atıldığını ve bu olaya sebep olan ilk aşkı Son Soo-Jeong’u bir türlü unutamamaktadır. Tesadüf eseri Son Soo-Jeong ile karşılaşır ve yarım bıraktığı lise hayatına geri dönmeye karar verir. Ancak aynı lisede ilk aşkının öğretmenlik yaptığından habersizdir.

My Strange Hero oyuncuları arasında liseli gencimize, 40 yaşına da gelse liseli bir öğrenciyi oynayabilecek sevimli suratımız Yoo Seung-Ho hayat verirken, ilk aşkı olan kızımızı ise Jo Bo Ah canlandırıyor. Yoo Seung-Ho’u en son I’m not robot  dizisinde seyretmiştim, Jo Bo Ah’ı ise 2018’in başlarında yayınlanan Goodbye to Goodbye dizisinden hatırlıyorum.

My Strange Hero 1. bölümünde yer yer karakterlerimizin lise hayatına değinse de ana hikaye günümüzde geçecek gibi görünüyor. İlk bölümde havalı ve hovarda bir genç ile akıllı ve çalışkan bir kızın tanışma hikayeleri anlatılsa da ilerleyen bölümlerde bahsedilen şiddet olayı sebepleri ile birlikte verilecek duruyor. Acaba zamanda yolculuk mu var dedim seyrederken ama verilen konu yazılarında araştırdığımda fantastik bir dizi olarak yer almıyor. Komediye de doğru yönelen My Strange Hero farklı bir lise dizisi olabilir diyebiliriz, bölümlerin birikmesini bekliyoruz efendim:)10 Replies to “My Strange Hero Konusu-2018 Kore Dizileri”

 1. ♥Soo Jeong♥ dedi ki:

  Lütfen hangi gün ve Kore’de hangi saatler yayınlandığını yazabilir misiniz ?

  • admin dedi ki:

   Pazartesi ve Salı günleri 22.00’de SBS kanalında yayınlanıyor olması lazım My Strange Hero’nun.

 2. Dizi bitti mi 19 bölümü bulamıyorum

  • admin dedi ki:

   Çevirisi daha tamamlanmamıştır bölümün, dizi devam ediyor bildiğim kadarı ile.

 3. Tunc dedi ki:

  Yikarida sadece 32 bolum olucak sadece diyor admin bey , dizi biticekmii ??

  • admin dedi ki:

   Admin hanımsa ne yapalım Tunç Bey 🙂 Kaynaklarda 32 bölüm olacağı yazıyor, uzatılmazsa 4 Şubat tarihinde 32. bölümü ile final yapar.

 4. Betul dedi ki:

  Fiilin tekrardan başlıyaçak mi

  • Mona dedi ki:

   Tekrardan başlayacakmıdan kastınız 2. sezon ise, bildiğim kadarı ile 2. sezonu olmayacak dizinin.

 5. Nur dedi ki:

  Yeni başladım diziye ama bölümleri yok izlemek için ne yapabilirim ?

  • Mona dedi ki:

   Seyrettiğiniz sitede bölümleri yoktur, google’a ‘My Strange Hero izle’yazıp diğer siteleri araştırabilirsiniz:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: