Oh My Baby Konusu-2020 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

13 Mayısta yayın hayatına başlayan Oh My Baby romantik komedi kategorisindeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide hep anne olmak isteyip aşkı bir türlü yakalayamamış bir kadının hikayesi anlatılıyor.

Oh My Baby konusuna detaylı bakacak olursak ‘The Baby’ adlı anne-çocuk dergisinin editörlüğünü yapan Jang Ha-Ri 39 yaşında bekar bir kadındır. Anne olmayı çok isteyen editörümüz bir türlü doğru adamı bulamamıştır. Yıllar önce tanıştıkları  fotoğrafçı Han Yi-Sang ile yoları yeniden karşılaşır.

Oh My Baby oyuncuları arasında editörümüzü Jang Na-Ra canlandırıken, fotoğrafçımıza Go Joon hayat veriyor. Ha Ri’nin bekar bir baba olan arkadaşı rolünde ise Park Byung-Eun var.

Oh My Baby 1. bölümü ile evlat sahibi olmak isteyip de bir türlü evlenemeyen kadınların içlerini dağlıyor, karakterle özdeşleştiriyor. Tam Na Ra dizisi olmuş yer yer komik bir o kadar da içten ve eğlenceli. Erkek karakterler şimdilik pek iç açıcı görünmese de bölümler ilerledikçe konu da açılacaktır. Gençler pek etkilenmese de 30 yaş üstü bekar takipçilerimizin psikolojisini kötü etkileyebilir uyarmadı demeyin:)

2 Replies to “Oh My Baby Konusu-2020 Kore Dizileri”

  1. ibrahim dedi ki:

    Jang Na Ra dong yi’nin müziğini yapan kişi mi? Birkaç defa dizisini daha gördüm. Aptal kadın rolüne benzer şeyleri üstlendiği için izlemedim…

    • Mona dedi ki:

      Jang Na Ra’nın pek çok dizisi var. En bilineni Fated To Love You sanırım. Ben severim kendisini, Go Back Coupke dizisini herkese öneriyorum. Oradan başlayabilirsiniz. Muhabbetle🌿🌿🌿

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: