One Spring Night Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

22 Mayısta yayın hayatına başlayan One Spring Night romantik ve dram kategorilerinde yer alan yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlar ile 32 bölüm olması planlanan dizide evlilik arifesindeki bir kadın  yeni tanıştığı bir adam yüzünden yaşadığı tereddüt anlatılıyor.

One Spring Night  konusuna detaylı bakacak olursak kütüphaneci olan  Lee Jung-In  uzun zamandır  Kim Joon-Han  ile birliktedir ve yakında evlenmeyi düşünmektedirler. Bir gün eczacı olan Yoo Ji-Ho  ile tanışır ve bu bekar babanın kendisine olan ilgisi karşısında ne yapacağını şaşırır.

One Spring Night oyuncuları arasında kütüphaneci kızımıza  Han Ji-Min hayat verirken, eczacı babamızı ise  Jung Hae-In canlandırıyor. Uzatmalı erkek arkadaşımız rolünde de Kim Joon-Han var.

One Spring Night 1. bölümü ile aynı yönetmen elinden çıkan Pretty Noona Who Buys Me Food’u andırıyor. Güzel müzikler ile sadeliği birleştirerek derin bir anlatım ortaya çıkartmış. Senaryo açısından daha başarılı olacak gibi One Spring Night şimdilik:) Yönetmen Jung Hae-In’den bu yapımında da vazgeçmemiş yanına yine kendisinden büyük bir noonamızı eklemiş:) Ancak ikili yakışmışlar, hikaye içinde kesinlikle sırıtmamışlar. Dizinin 25 yaş üstüne hitap ettiği ise kesin, Pretty Noona Who Buys Me Food’daki durgunluk ve yoğunluk bu dizide de hakim.

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: