Psychopath Diary Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

20 Kasımda yayın hayatına başlayan Psychopath Diary  gizem ve komedinin birleştiği yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide hafızasını kaybeden sıradan bir adamın kendisini seri katil sanmasını konu ediniyor.

Psychopath Diary  konusuna detaylı bakacak olursak bir danışmanlık şirketinde analist olarak çalışan Yook Dong-Sik oldukça iyi niyetli çevresi tarafından saf olarak bilinen biridir. Aynı firmada müdür olan Seo In-Woo pek çok cinayet işlemiş bir psikopattır.  Yeni bir cinayete kalkıştığı sırada Yook Dong-Sik buna tanık olur ve psikopatın günlüğü alıp kaçarken polis Sim Bo-Kyung’un arabasına çarpılır. Bu kaza sonrasında hafızasını kaybeden Yook Dong-Sik kendisine ait olduğu söylenen günlüğünü okuyunca psikopat bir seri katil olduğunu düşünür ve olaylar gelişir.

Psychopath Diary oyuncuları arasında saf çalışanımızı Yoon Si-Yoon canlandırıken, polis rolünde Jung In-Sun yer alıyor. Seri katilimize ise Park Sung-Hoon hayat veriyor.

Psychopath Diary 1. bölümü ile iyi bir başlangıç yaparak farklı hikayesi ile meraklandırıyor. Konu yazısını okuyunca insan bir yok artık dese de izlerken mantıken bir sıkıntı görmedim ben. Devamı için meraklandım. Oyuncular rollerine yakışmış, Yoon Si-Yoon karakter geçişlerini seyretmek her zamanki gibi keyifli olmuş. İlginç bir seri katil hikayesi seyretmek isteyenler şans verebilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: