Queen: Love And War Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

14 Aralıkta yayın hayatına başlayan Queen: Love And War tarihi türdeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide kardeşinin ölümünün nedenini öğrenmek için hiç istemeden olsa kraliçe olmak adına mücadele eden genç bir kadının hikayesi anlatılıyor.

Queen: Love And War konusuna detaylı bakacak olursak hafızasını kaybedip ailesinden ayrı yaşamak zorunda kalan Kang Eun-Bo’nun tanımadığı ikiz kardeşi kralla düğünü sırasında öldürülür. Bu sırlı ölümün arkasındaki kişiyi bulmak adına kardeşinin yerine kralla kendisi evlenmeye karar veriri. Yakışıklı krallımız ise sadece sevdiği kadınla evlenmeyi arzu etmektedir.

Queen: Love And War oyuncuları arasında genç kral rolünde Kim Min-Kyu yer alırken, ikiz kızlarımızı Jin Se-Yun canlandırıyor. Do Sang-Woo ise tahtın diğer varisleri arasında kendine yer buluyor.

Queen: Love And War 1. bölümü ile tarihi dizi severlere güncel bir alternatif sunuyor. Jin Se-Yun’u tarihi dizilerde görmeye alışkınız zaten. Yakışıyor bu rollere duru güzelliği ile hanboklarla seyretmesi kızımızı gayet keyifli. Kral rolündeki Kim Min-Kyu için ise aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Sevimli bir kral görmek benim pek hoşuma gitmedi. Konu fena sayılmaz, tarihi Kore dizisi sevenler güncel olan bu diziyi değerlendirebilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: