Risky Romance Konusu- 2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

23 Temmuzda yayın hayatına başlayan Risky Romance,  yarım saatlik kısımlarla 32 bölüm olması planlanan medikal türünde yeni Kore dizilerinden. Farklı uzmanlık alanlarına sahip iki doktor arasında zamanla gelişen romantik ilişkiyi konu ediniyor.

Risky Romance konusuna detaylı bakacak olursak, nörocerrahi uzmanı olan Han Seung-Joo talihsiz bir kaza geçirdikten sonra kişiliği tamamen değişir. Daha hırslı ve sinirli biri haline gelen Han Seung-Joo’daki bu değişimin sebebi ise tam olarak bilinmemektedir. Aynı hastanede bir endokrinoloji uzmanı olan Joo In-A ise bu değişimin hormonlardan kaynaklandığını öne sürerek  Han Seung-Joo tedavi etmeye gönüllü olur, İkili arasında geçmişten gelen bir tanışıklığında olduğu sonradan anlaşılacaktır.

Risky Romance oyuncuları arasında sinirli doktorumuzu Ji Hyun-Woo canlandırıyor. Lee Si-Young ise hormon takıntısıyla bilinen iyi yürekli doktorumuz Joo In-A’a hayat veriyor. İkisini de yakın zamanlarda seyretmedim, bu dizide nasıl bir iş çıkaracaklarını merak ediyorum.

Risky Romance 1. bölüm itibari ile hastane ortamında geçen eğlenceli bir Kore dizisi olacağa benziyor. Medikal terimlerinde sıklıkla yer aldığı dizide Han Seung-Joo’nun sinirli hallerine epey güleceğiz gibi. Nefretten sevgiye dönüşen bir kurgu bizi bekliyor diyebiliriz.Şimdiden keyifli seyirler efendim:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: