Search: Www Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

5 Haziranda yayın hayatına başlayan Search: www  romantik türdeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide internet dünyası için çalışan başarılı bir kadının zamansız bir aşka yakalanması konu ediniliyor.

Search: www  konusuna detaylı bakacak olursak 30’lu yaşlarının sonunda olan Bae Ta-Mi  internet dünyasındaki önemli arama motorlarından birinin yöneticisidir ve şirketinin başarısı için elinden geleni yapmaktadır. Zorlu bir iş döneminde iken video oyunlarının müziklerini yapan genç bestesi Park Mo-Gun  ile tanışır ve ikili birbiriyle yakınlaşır.

Search: www  oyuncuları arasında kadın yöneticimizi Lim Soo-Jung canlandırırken, genç bestekarımıza ise Jang Ki-Yong hayat veriyor. Lee Da-Hee ise rakip firmanın dişli yöneticisi Cha Hyun rolünde yer alıyor.

Search: www 1. bölümü ile internet dünyasındaki başarılı kadınların iş dünyasındaki mücadelelerini anlatacak gibi duruyor. Bir romantik komedi beklerken ilk bölümde oldukça iyi bir yöneticilik hikayesi seyrettim. Lim Soo-Jung rolüne oldukça yakışmış ve dizi internet dünyasındaki şirketlerin iç yüzünü başarılı bir şekilde seyirciye aktarmış. Jang Ki-Yong bildiğimiz gibi:) Çiftimiz yakışmışlar, ancak ben romantik hikayenin bu kadar hızlı başlamasını sevmedim.Bakalım çiftin hikayesi nasıl evrilecek? Özetle ayak kaydırmalı şirket hikayeleri sevenler romantik sosu da olan bu diziyi kaçırmasınlar derim:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: