Soul Mechanic Konusu-2020 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

6 Mayısta yayın hayatına başlayan Soul Mechanic dram kategorisindeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlarla 32 bölüm olması planlanan dizide öfke kontrolü yaşayan bir sanatçının psikiyatristi ile yaşadığı aşk konu ediliyor.

Soul Mechanic konusuna detaylı bakacak olursak bir müzikal oyuncusu olan Han Woo-Joo haksızlığa hiç gelememekte ve zaman zaman öfke nöbetleri geçirmektedir. Trajikomik bir olayla başarılı bir psikiyatrist olan  Lee Shi-Joon ile tanışır ve onun hastası olarak yaşadığı bu öfke nöbetlerini atlatmaya çalışır. Zamanla bu ikili arasında yakınlaşma yaşanacaktır.

Soul Mechanic oyuncuları arasında başarılı psikiyatristimizi   Shin Ha-Kyun canlandırıken müzikal oyuncumuza Jung So-Min hayat veriyor.

Soul Mechanic 1. bölümü ile doktor dizisi gibi başlayarak pek çok farklı hasta hikayesini bizlere gösterecek gibi duruyor. Dizi aynı zamanda Fix You ismi ile de anılıyor. Biraz donuk başlasa da sonlara doğru toparlıyor ve meraklandırıyor dizi. Çok sevdiğim masum So-Min burada farklı bir profilde karşımıza çıkmış. Psikoloji konularını sevenler için güzel bir alternatif olabilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: