Spring Turns to Spring Konusu- 2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

23 Ocakta yayın hayatına başlayan Spring Turns to Spring, fantastik türündeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlar ile 32 bölüm olması planlanan dizi,farklı karakterdeki iki kadının bedenlerinin yer değiştirmesi sonucunda altüst olan hayatlarını konu ediniyor.

Spring Turns to Spring konusuna detaylı bakacak olursak, bir haber spikeri olan Kim Bo-Mi  oldukça hırslı birisidir ve kariyerinde başarı göstermek istemektedir. Bir milletvekili ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakan Lee Bom  ise Kim Bo-Mi’nin aksine saf ve pazarlıksız bir karaktere sahiptir. Türlü tesadüfler bu iki kadını bir araya getirerek bedenlerin yer değiştimesine sebep olan iksiri aynı zamanda içirir. Şimdi ikisi de ne olduğundan habersiz birbirlerinin bedenlerindedir.

Spring Turns to Spring oyuncuları arasında hırslı muhabirimizi Lee Yu-Ri canlandırken, saf oyuncumuza Uhm Ji-Won hayat veriyor. Milletvekili eş rolünde ise Choi Byung-Mo var.

Spring Turns to Spring 1. bölümü ile ucuz bilimkurgu dizileri gibi başlayarak hayal kırıklığı yaratsa da hikaye kendisini hemen toparlıyor. Beden değişiminin nasıl olduğu konusuna takılmayanları trajikomik bir macera bekliyor. Birbirine zıt olan karakterlerin değişimlerini görmek keyifli olacak gibi.Muhabir kızımız biraz abartılı oynuyor olsa da absürt bir komedi bizleri bekliyor, Spring Turns to Spring güzel derslerde vermeyi unutmuyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: