Strangers From Hell Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

31 Ağustosta yayın hayatına başlayan Strangers From Hell gerilim türündeki yeni Kore dizilerinden. 10 bölüm olması planlanan dizide anlatılan hikaye Seul’e yeni taşınan bir gencin garip insanlarla dolu ucuz bir pansiyonda yaşamaya başlamasından sonra başlıyor.

Strangers From Hell konusuna detaylı bakacak olursak küçük bir kasabada yaşayan Yoon Jong-Woo arkadaşının vasıtasıyla Seul’de bir iş bulur ve parasının yettiği ölçüde ucuz bir pansiyonda yaşamaya başlar. Oldukça bakımsız olan bu pansiyonda yaşayan insanlar da gün geçtikçe tuhaflaşır. Burada geçireceği günler adeta bir cehennemi andırır. Bu pansiyona yakın oturan diş hekimi  Seo Moon-Jo  da Yoon Jong-Woo ‘ya şehir hayatına alışması için yardımcı olacaktır.

Strangers From Hell oyuncuları arasında şehre yeni gelen gencimizi Im Si-Wan oynarken, diş hekimine ise Lee Dong-Wook hayat veriyor. Lee Dong-Wook ne olmuş öyle bir zayıflamış, kötüleşmiş sanki. Umarım rolü gereğidir.

Strangers From Hell 1. bölümü ile adının hakkını vererek cehennemden gelen yabancılarla tanıştırıyor, gerim gerim geriyor. “Taineun Jiokida” adlı bir webtoondan uyarlama olduğu için dizinin güzel olacağını düşünüyorum. OCN işleri farklı oluyor zaten. Trap’ı ben çok beğenmiştim. Ama fazla gerilimli geldi, her an bu çocuğa bir şey olacak korkusu beni tedirgin etti:) Normalde severim ama şuan bu kasvetli ortama hazır değilim sanırım. Gizem seviyorsanız biraz kasvete katlanırsanız Strangers From Hell seveceğinizi düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: