Terius Behind Me Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

27 Eylülde yayın hayatına başlayan Terius Behind Me, iki yıllık aranın ardından So Ji-Sub’u yeniden seyretme şansını yakalayacağımız aksiyon dolu yeni Kore dizilerinden. Yarım saatlik  kısımlar ile 32 bölüm olması planlanan yapımda eski bir istihbarat ajanı ile iki çocuklu sıradan bir ev hanımın  trajikomik bir şekilde yollarının kesişmesi anlatılıyor.

Terius Behind Me konusuna detaylı bakacak olursak, Terius kod adı ile Ulusal İstihbarat Servisinde ajan olarak çalışmış olan Kim Bon son operasyonunda büyük bir başarısızlığa uğramıştır ve bu komplonun arkasında kimlerin olduğunu araştırmakla günlerini geçirmektedir. Bir gün yan komşusu olan iki çocuklu ev hanımı Go Ae-Rin’in kocası aniden ölür ve gizemli ajanımız kendini bu talihsiz kadının başına gelenleri araştırırken bulur. Araştırdıkça da bu ölümün sıradan bir ölüm olmadığı anlaşılacaktır.

Terius Behind Me oyuncuları arasında yakışıklı ajanımızı oynayan So Ji-Sub’a  en son Eulachacha Waikiki’de seyrettiğimiz  Jung In-Sun eşlik ediyor.  So Ji-Sub’un yanına pek kimseyi yakıştıramayan fanların bu isme biraz soğuk baktıkları görünse de Jung In-Sun iki çocuklu ev hanımı rolüne  yakışmış bana göre. About Time’de beğendiğim bir performans sergileyen Im Se-Mi’de hırslı bir ajanı canlandırken, Go Back Couple’dan hatırlayacağımız Son Ho-Jun ise kilit bir rolde yer alıyor dizimizde.

Terius Behind Me seyrettikten sonraki detaylı yorumlarımı şu yazıda paylaştım. Okumadan bence başlamayın:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: